Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siema wszystkim !
#1

Witam ! Jestem Filip. Mam 25 lat.
Mój staż w treningach z ciężarem własnego ciała to około 3 lata. Większość tego czasu to było błądzenie i treningi metodą prób i błędów. Także treningi typowo gimnastyczne trwają od momentu gdy zdobyłem bezcenną wiedzę czyli mniej więcej rok. Moim głównym celem są elementy na kółkach gimnastycznych i na tym przyrządzie skupiam się najbardziej. Część akrobatyczną traktuję raczej jako rozrywkę.

Tutaj zamieszczam moje zmagania Wink
http://www.youtube.com/user/GymnasticsRadom
#2

Ty, no wreszcie się zgodziłeś. Big Grin Pamiętasz jak Cię namawiałem żebyś wpadł na to forum? Big Grin Przydasz się tutaj nam, bo prezentujesz bardzo dobry poziom. Tylko udzielaj się tutaj.!Tongue
#3

Witaj Filip, Wasz kanał przeglądałem już dawno temu i z tego co wiem Mrówek zachęcał Was do naszego forum. Fajnie, że dołączyłeś. Zachęcam do udziału w seminariach instruktorskich i może pomyślmy o jakimś wspólnym treningu (mam do Was niedalekoSmile)
#4

Witaj Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#5

No skoro Zahir ma niedaleko to ja też ! Big Grin
#6

Zahir, macie w Kielcach salę z wyposażeniem do gimnastyki ?
#7

Do Akrobatyki jest jedynie, ale Zahir ma fajny placyk pod domem jak i sporo na terenie samych Kielc obiektów zew. Smile
#8

Siema siema Smile
#9

Rundak i salta ładne, szpagat też, do wagi tyłem widzę jeszcze sporo brakuje to by było na tyle moich spostrzeżeń. Witam na forum.
#10

FiciuRDM, poćwiczyć możemy i w Radomiu, często przez niego przejeżdżamSmile

Chudini, do wagi tyłem trochę brakuje ale przy wzroście Filipa, to bardzo trudny element.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości