Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Siema wszystkim !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

FifciuRDM

Witam ! Jestem Filip. Mam 25 lat.
Mój staż w treningach z ciężarem własnego ciała to około 3 lata. Większość tego czasu to było błądzenie i treningi metodą prób i błędów. Także treningi typowo gimnastyczne trwają od momentu gdy zdobyłem bezcenną wiedzę czyli mniej więcej rok. Moim głównym celem są elementy na kółkach gimnastycznych i na tym przyrządzie skupiam się najbardziej. Część akrobatyczną traktuję raczej jako rozrywkę.

Tutaj zamieszczam moje zmagania Wink
http://www.youtube.com/user/GymnasticsRadom
Ty, no wreszcie się zgodziłeś. Big Grin Pamiętasz jak Cię namawiałem żebyś wpadł na to forum? Big Grin Przydasz się tutaj nam, bo prezentujesz bardzo dobry poziom. Tylko udzielaj się tutaj.!Tongue
Witaj Filip, Wasz kanał przeglądałem już dawno temu i z tego co wiem Mrówek zachęcał Was do naszego forum. Fajnie, że dołączyłeś. Zachęcam do udziału w seminariach instruktorskich i może pomyślmy o jakimś wspólnym treningu (mam do Was niedalekoSmile)
Witaj Smile
No skoro Zahir ma niedaleko to ja też ! Big Grin

FifciuRDM

Zahir, macie w Kielcach salę z wyposażeniem do gimnastyki ?
Do Akrobatyki jest jedynie, ale Zahir ma fajny placyk pod domem jak i sporo na terenie samych Kielc obiektów zew. Smile
Siema siema Smile
Rundak i salta ładne, szpagat też, do wagi tyłem widzę jeszcze sporo brakuje to by było na tyle moich spostrzeżeń. Witam na forum.
FiciuRDM, poćwiczyć możemy i w Radomiu, często przez niego przejeżdżamSmile

Chudini, do wagi tyłem trochę brakuje ale przy wzroście Filipa, to bardzo trudny element.