Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Taki climbing joke
#1
Video 

Taki tam żarcik, ale pochwalić się możnaSmile

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#2

e tam... nie pdociagacie sie w pozycji hollow body Dodgy

kp
ps. ma sie rozumiec podciaganie sie na jednej rece, nie zwalnia z trzymania hb.
#3

I nie obciągają palców Tongue Ależ siła musi być
#4

Masakra!
Ładny synchron Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

takich rzeczy powinni zabronić Tongue Big Grin
#6

Rysiu, powinieneś zagrać w następnej części "Niezniszczalnych"
#7

(2014-10-16, 20:01)Kubus Puchatek napisał(a):  e tam... nie pdociagacie sie w pozycji hollow body Dodgy

kp
ps. ma sie rozumiec podciaganie sie na jednej rece, nie zwalnia z trzymania hb.

(2014-10-16, 20:21)Marcin88 napisał(a):  I nie obciągają palców Tongue

W związku z tak druzgocącą krytyką i poważnymi zarzutami, jestem zmuszony opublikować poniższy materiał !!! Big GrinBig GrinBig Grin

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#8

Pięknie się to oglądaSmile Szkoda, że nikt z nas (poza Maciejem Mt idea) nie jest w stanie podjąć z Tobą rywalizacjiSad
#9

stary czlowiek - rewelka! Huh
ja mam na dzis sprawna tylko jedna reke (macie moze jakis patenty na powracajace kontuzje lokci?) ... a co do "scianki" trzeba by "schudnac" z 10 kilogramow i.... pare lat potrenowac .
kp
#10

(2014-11-01, 19:44)Kubus Puchatek napisał(a):  stary czlowiek - rewelka! Huh
ja mam na dzis sprawna tylko jedna reke (macie moze jakis patenty na powracajace kontuzje lokci?) ... a co do "scianki" trzeba by "schudnac" z 10 kilogramow i.... pare lat potrenowac .
kp

Wiesz co u wspinaczy problemy z łokciami są dość powszechne - najczęściej endezopatia wynikająca z przeciążeń i (przede wszystkim) z dysproporcji w sile zginaczy i prostowników. Zwykle odpoczynek i dopakowanie tricepsów pomaga - doświadczyłem na własnej skórze, ale wiadomo każdy przypadek należy indywidualnie traktować, niemniej przemyśl czy mięśnie nadmiernie nie "ciągną" w którąś stronę.

Fajnie, że filmik Ci się podobał Smile- dzięki.

A co do ścianki to sprawny fizycznie człowiek po paru, parunastu treningach może osiągnąć dosyć fajny poziom. szczególnie jeśli ma przygotowanie gimnastyczne to trzeba wzmocnić tylko palce i w głowie sobie pewne rzeczy poukładaćSmile

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości