Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

frogstand to handstand
#11

Dzieki wielkie chlopaki za podpowiedz , teraz tylko trening trening jeszcze raz trening 3majcie sie zycze duzo zdrowka i wytrwalosci w treningach, pozdrawiam michael ! Smile
#12

(2013-06-05, 19:46)Mrowek napisał(a):  Michael przede wszystkim musisz wzmocnić obręcz barkową, bez tego nie da się stać na rękach a tym bardziej wykonywać zaawansowanych elementów. Polecam tutaj wszelkiego rodzaju:
1. Dojście do stania na rękach zamachem , przy ścianie
2. Pompki z mocnym wychyleniem barków w przód
3. Wchodzenie tyłem do stania na rękach, przytrzymanie, zejście
4. W staniu przy ścianie przenoszenie ciężaru z ręki na rękę
5. Stanie bez oparcia nóg
6. Chodzenie na rękach
7. Pompki na rękach z pomocą
8. Ćwiczenie od Rafała, z stania na głowie wyrzutem nóg stanie na rękach, z pomocą partnera, sam bez pomocy nóg
9. Pompki na rękach sam pod ścianą , samemu bez oparci nóg
Polecam stosować taki zestaw ćwiczeń jako dodatek do treningu, pominąłem część ćwiczeń bo jak napisałeś masz już trochę siłySmile.

Mrówek ma pytanie.Potrafie wchodzić tyłem do stania,stac przy ścianie,wejść ze stania na głowie do stania na rekach(ale nie utrzymuję tej pozycji długo) ale brak mi siły na pompki przy ścianie takie siłowe..zrobię z 2-3 powtórzenia i już wiecej nie daje rady.Czy muszę popracować negatywami że siła skoczyła czy w czymś innym tkwi błąd??
#13

Nie musisz, ale możesz. Możesz też zrobic dużo serii po 1 powtórzeniu. Możesz po negatywie robic wykop do góry i tak się podnosic, co będzie dużo łatwiejsze.
#14

Myślę ,że niema nigdzie błędu musisz jedynie wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za pracę w danym ruchu Smile.

Możesz próbować wykonywać pompki w staniu tak aby suma całkowita zwiększała się każdego dnia.
Dodać nowe ćwiczenia wejście do stania pompka, zejście.
Czy pompki z nogami na przeszkodzie tułów i nogi kąt 90 stopni.
Ciekawym wyjściem jest jeszcze wykonywanie pompek do kąta 90 stopni między ramieniem a przedramieniem, takie ćwiartki.
#15

Takie ćwiartki wykonuje właśnieSmile Mam nadzieję że niedługo siła skoczy.Dzięki za odpowiedź Smile
#16

Myślę ,że jeśli wykonujesz już jedno pełne powtórzenie pójdzie z górki, zawsze może łączyć ćwiczenia, np. jedną pełną pompkę 3 ćwiartki i zejście. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości