Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mrowek - Dieta
#41

Satetsu zareagował na mój post o ryżu jak bym mu obraził rodzinę...
Jugger mu przyklasnął jak klakier nie wypowiadając przy tym ani jednego sensownego zdania...

Panowie, nie spinajcie się tak bo gumka nie wytrzyma, szkoda Waszego zdrowia Smile
#42

(2014-09-21, 15:32)Struc napisał(a):  Satetsu zareagował na mój post o ryżu jak bym mu obraził rodzinę...
Jugger mu przyklasnął jak klakier nie wypowiadając przy tym ani jednego sensownego zdania...

Panowie, nie spinajcie się tak bo gumka nie wytrzyma, szkoda Waszego zdrowia Smile

Napisałem tylko żebyś nie wprowadzał ludzi w błąd, bo:

Struc napisał(a):ryż biały i ryż brązowy prawie się niczym nie różnią oprócz tego, że brązowy ma więcej minerałów i błonnika - reszta jest porównywalna


w zasadzie ryż nie ma wad,

Po czym wszystko wyjaśniłem i podałem pare linków. Nie wiem co ma z tym wspólnego moja rodzina. Kolejny raz mi coś wmawiasz. Najpierw, że brak mi zdrowego rozsądku, a potem, że się wielce zdenerwowałem. Po co to robisz?
#43

(2014-09-21, 15:32)Struc napisał(a):  Satetsu zareagował na mój post o ryżu jak bym mu obraził rodzinę...
Jugger mu przyklasnął jak klakier nie wypowiadając przy tym ani jednego sensownego zdania...

Panowie, nie spinajcie się tak bo gumka nie wytrzyma, szkoda Waszego zdrowia Smile
Struc, ja cie lubie i ani mam na mysli atakowanie, sorki jezeli tak to odebrales Big Grin
Czasami po prostu mi sie zdaje, ze cos palniesz bez namyslu i tyle, nie odbieraj tego personalnie, kazdy sie moze mylic i kazdy moze zmienic zdanie Big Grin
Dzieci moich znajomych sa uczulone na ryz na ten przyklad. Wczesniej cos palnales o jakims smarowdle beztluszczowym w sprayu, czy, ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia, wiec dlatego tak napisalem.

A co do sensownego zdania, to czasami wypowiedz jest tak wyczerpujaca, ze nie ma co na sile dodawac. Dodalem od siebie ciekawy link o kwasie fitynowym, bo uwazam, ze warto to wiedziec, choc Satetsu wkleil wczesniej tez dobre pozycje na ten temat.

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#44

luzik, guzik, żarcie to ogólnie kontrowersyjny temat więc
to mój ostatni post w tym temacie
#45

niech kazdy je co chce, ale warto wiedziec co robia inni.
kp
#46

Panowie, dajcie spokój. Satetsu wcale nie zareagował agresywnie a jego post był bardzo merytoryczny. Luzi, bo atmosfera robi się niepotrzebnie nerwowaSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości