Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

program treningowy na cały rok
#1

Znalazłem takie coś - to jest program treningowy 5 razy w tygodniu, w cyklach po 12 tygodni (aktualnie jest 4 cykl). Do ściągnięcia w PDF'ach lub online. Może się komuś przyda Smile

a jakby ktoś chciał inny program to są też takie http://breakingmuscle.com/workout-of-the-day

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Dzięki Smile
#3

Fajne programy, tylko ten gimnastyczny trudny bo od poczatku pierwszego cyklu trzeba robic pancake Sad

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#4

[Obrazek: 601px-Oolong_the_Rabbit%27s_last_perform...003%29.jpg]

Taki ? Big Grin
#5

(2014-07-19, 21:08)Darren napisał(a):  Fajne programy, tylko ten gimnastyczny trudny bo od poczatku pierwszego cyklu trzeba robic pancake Sad

Myślę że wystarczy się po prostu rozciągać w tej pozycji a nie umieć fulla

Btw świetny żart Mrówek, boki zrywać...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

sorki że odświeżam, ale może mi ktoś powiedzieć co to za ćwiczenie "hang at bottom of a dip"? Dokładnie to jest 2 dzień 1 tygodnia 1 cyklu. Podaje link: http://breakingmuscle.com/gymnastics/gym...ek-1-day-2
#7

brzmi jak wiszenie w dolnej fazie ugięcia na poręczach - uginasz ręce i tak sobie wisisz 20s (robisz pół "dipa")

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

dzieki, bo szczerze to ani na internecie nie znalazlem nic pod tym tytulem a i z tlumaczenia nic nie zrozumialem, bo kiepski jestem z jezyka Smile ale generalnie plan fajny i mam zamiar wdrozyc go w zycie Smile
#9

Takie pytanie - co zrobić, jeśli nie jestem w stanie utrzymać pozycji statycznej tyle ile każą? Z ciekawości przeglądam program i zacząłem się zastanawiać, bo w 1 dniu 2 tyg. jest m.in. 4x1min poziomki i raczej tyle bym nie wytrzymał. Przerwać, czy robić po kilkanaście sekund, aż będzie minuta i przejść do kolejnego ćwiczenia? I jak wyglądają przerwy w tym planie? Smile
#10

myśle ze tyle ile dasz rade utrzymac, ale niech wypowiedza sie bardzie obeznani z tematem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości