Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Trening klatki piersiowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bylon

(I ja również się starałem).

Okej.
(2014-06-02, 19:50)rafal napisał(a): [ -> ]Ja też, chyba że robię bułgarskie na kółkach Wink

bułgarskie kozak z odkręceniem kółek mega funkcjonalne i trudne do utrzymania odkręcenie kółek przy większej ilości powtórzeń

dom_cyl

a rozpiętki gimnastyczne na kółkach są robione na ściągniętych łopatkach, czy nie?

Kubus Puchatek

co to jest "bulgarskie na kolkach"? (jakis link dla egzemplifikacji). znam tylko przysiad bulgarski i cwiczenia z bulgarskim workiem.

kp

dom_cyl

być może to:
Dokładnie tak

Kubus Puchatek

a... widzialem juz to, nie zwrocilem uwagi na nazwe. dzieki. Smile
kp

dom_cyl

Ja już takie robiłem, ale lepsze z palcami odwróconymi do tyłu Smile A odpowiecie na pytanie związane z rozpiętkami postawione parę postów wyżej?
Rozpiętki na kółkach w podporze robię od sylwetki (barki wypchnięte) do ściągnięcia łopatek przy rozpięciu. To pełny zakres ruchu i trudne ćwiczenie.
Myślalem nad tym ostatnio i nawet zauważyłem klatę bożka street workoutu i moim zdaniem ona jest stosunkowo mała do innych partii, więc te dipsy chyba jednak nie są takim magicznym ćwiczeniem.

[Obrazek: kKUgUXO.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13