Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje grudzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bylon

Krzesełko na jednej nodze wreszcie się loadnęło. Big Grin



Zwaliłem nogę wolną, taka prawda. No ale z wyniku jestem nawet zadowolony, nie narzekam. Mam jednak nadzieję się poprawić.

Pozdrowienia!
Pan Braun i Fisher już dość dawno obliczyli współczynnik wagowy dla poszczególnych części ciała, (współczynnik długościowy) :
Głowa - 7% (-)
Tułów - 43% (0,44)
Ramię - 3% (0,47)
Przedramię - 2% (0,42)
Ręka - 1% (-)
Udo - 12% (0,44)
Podudzie - 5% (0,42)
Stopa -2% (0,44)

Należało by wykonać zdjęcie, stworzyć kinogram (zaznaczyć stawy i połączyć), wyznaczyć środki ciężkości współczynnikiem długościowym (mnożąc dł. cz. ciała razy współczynnik długościowy, wynik odmierzamy od stawu bliższego głowy), później dodać współczynnik wagowy, zastosować zasadę składania sił równoległych i na koniec wyjdzie nam OSC (ogólny środek ciężkości Big Grin)
O! Ekstra. Skopiuję. Big Grin
Donkowalesko: poziomka 22,2 pkt nie zaliczone 3 ostatnie sek i dwie w trakcie ze względu na spadek nóg poniżej poziomu. Odliczone 0.3pkt za gibanie na początku filmu i 0,6 pkt za brak cechy w pierwszych 3 sek. Poza tym 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za brak nóg powyżej poziomu.

Krzesełko nie zaliczone ze względu na odchylenie nogi podporowej od kąta prostego w stopniu większym niż 15 stopni.

Gratuluje debiutu. Popraw kąt w krzesełku i z tym czasem możesz walczyć o podiumSmile

Tullar, poziomka 47,5pkt. Punkty karne 0,1 x 13 sek za spadek nóg do poziomu i 0,1 X 22 sek za gibanieWink Krzesełko 43,4pkt

Bylon, poziomka 41,4pkt. Punkty karne 0,1 przez cały czas trwania ćwiczenia za gibanie Wink Poza tym nie mam innych uwag technicznych. Ty i Tullar pokazaliście naprawdę ładne poziomki Smile

Bylon, krzesełko: 35,8 pkt. Punkty karne: 0,5 x 9 za oderwanie rąk od ściany i 0,1 X 7 za opad nogi swobodnej. Popraw zwłaszcza ręce i będzie super. Postaraj się, by przylegały do ściany na całej długości Smile

W dniu dzisiejszym odebrałem koszulki i w poniedziałek wyślę je 5 osobom które wrzuciły filmiki. nie mam jeszcze adresu
Bylona. Prześlij mi proszę na priv.

Bylon

Okej, dzięki za uwagi i ocenę, Zahir.
Z krzesełkiem muszę się z Tobą w 100% zgodzić, ręce są do kitu trochę jeszcze... Będę musiał popróbować, żeby wygodnie je ustawić. Co do tych 9 sekund, to chodzi Ci o momentu, kiedy całe odrywałem (środek-koniec), czy o te lekkie nieprzyleganie tricepsa (głównie początek)?
Jak o poziomkę chodzi, to się chyba wycwanię i znajdę drążek, na którym mogę ją robić z ziemi. ;P
Koszulka? Wow, już myślałem, że się nie załapałem! Super! Smile
W poziomce się spodziewałem takich kar, ale to gibanie faktycznie wydaje się złośliwością Big Grin...
Mogę prosić o info jak naliczałeś kary do krzesełka? Bo to się może przydać do kolejnej próby Big Grin
Ktoś z Państwa wie, jak nazywają się fachowo volweriny?
(2013-12-21, 10:48)krzysiek20ino napisał(a): [ -> ]Ktoś z Państwa wie, jak nazywają się fachowo volweriny?

Nie spotkałem się z polską nazwą, ale logiczna by była np "trenażer rozpięć". Każdy producent nazywa to inaczej - J&F mają cross position aid, gymnova swoje nazywa educano, gymsupply nazywa to po prostu iron cross trainer a mtidea nazywa swoje volwerinami Smile
Okik, bo nie mogę znaleźć na Maćka stronie tego.
Nie jestem w stanie dotykać całymi rękoma ściany - za mało rozciągnięty jestem Sad

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17