Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje grudzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bylon

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Co powiecie na porcję świeżutkich, pachnących poziomek W WIGILIĘ?





Jak widać, podejścia dwa za jednym razem. O dziwo drugie wyszło dwie-trzy sekundy lepiej (chyba 48 albo 49 sekund, co oznacza, że niebawem 50 pęknie Smile). Udało się wreszcie obiektywnie nie gibać, no i najważniejsze - ze specjalną dedykacją dla Zahira: strój jest obcisły w 100%. Tongue
Na przyszłość muszę się lepiej rozgrzać, bo ewidentnie tego w pierwszym podejściu zabrakło.
PS. Sorry za obraz, ale niestety nadal nie mam dostępu do kosmicznych technologii NASA. I sorry za brak kartki, mam nadzieję, że zastępujący ją lektor spełnił pokładane w nim oczekiwania.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Bylon, rep za kolejne podejście. Ocenię na spokojnie już jutro. Kartka nie jest obowiązkowa jeśli na filmiku się przedstawiasz. Wesołych świąt! Smile
No to będzie i moje podejście. Za bardzo skupiłem się na czasie a technika poszła w las ;/ będzie kolejne podejście, całkiem zapomniałem o nodze wolnej. Poziomka w fazie przygotowań Big Grin



Karteczka z nazwą:
[Obrazek: 4d27df4f9e931.jpg]
Pierwsza wstawka - wigilijna Big Grin



i Seby , który w wigilijnym stroju nie chciał mi podarować Big Grin



i bonusik od Seby, który wykazał się krzepą Smile



Pierwszy dzień świąt będzie owocny Wink
Bylon, poziomka podejście 2 próba 1: 35,8pkt. nogi powyżej poziomu przez 13 sek. za pozostałe sek. - 0,1 pkt za każdą sek. 3 razy zgubiona cecha gimnastyczna. Ogólnie bardzo ładnie i jest ciągły progres Smile

Bylon, poziomka, podejście 2, próba 2: 43,3pkt. Punkty karne: 4 za brak zablokowanych kolan, 0,6 za brak cechy gimnastycznej. Coraz lepiej Smile wielki rep za kolejną próbę i strój Smile

SteaVe, krzesełko: 53,4. Punkty karne: -0,2pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za odchylenie nogi podporowej od kąta prostego (poniżej15 stopni), 0,1 za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie całych rąk do ściany, 0,5 pkt za opadnięcie nogi swobodnej poniżej poziomu (5X)

Dudo, poziomka: 15,2pkt. Punkty karne: 0,1 za sek. za cały czas ćwiczenia za nogi w poziomie (powinny być powyżej) i 0,1 za sek. przez cały czas ćwiczenia za gibanie Smile gratuluję wytrwałości Smile

Seba, poziomka: 12,6 pkt. Punkty karne: -1 X 6 za opad nóg poniżej poziomu. -0,1 za cały czas ćwiczenia za gibanie. Debiut zaliczony Smile

Seba, dodatkowy rep za powstanie, które przejdzie do historii jako powstanie wigilijne Big Grin

Bylon

Zahir, dzięki za kolejną ocenę. Jako że ciągle nie jest tak dobrze, jakbym chciał, to z przyjemnością dzisiaj zrobię kolejne - nowe - filmiki. Te konfrontacje mi zaburzają rozsądne myślenie, zapominam o regeneracji, ale dobra. Big Grin
Nie wierzę, żebym odblokowywał kolana (pewne rzeczy się w mózgu kodują na stałe), ale faktycznie na filmiku niektóre momenty tak wyglądają... dziwne. No cóż, miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej!

Pozdrowienia!

PS. Co zgubiłem w cesze gimnastycznej (nie jestem pewien i nie wiem co poprawić)?
_______________
Edit. Legginsy kontratakują!



Teraz dopiero widzę, jak to się strasznie zlewa, no i ja tracę na tej słabej jakości... Wg mnie kąt na tym filmiku już jest ostry i spokojnie mógłbym się trochę podnieść, jak uważasz, Zahir?

Ojciec.

2 Próba.
Drugie podejście Big Grin



I odpowiedź na bonusik Seby Big Grin

Bylon, Krzesełko 40 pkt. punkty karne ... BRAK! Brawo, ten filmik mógłby być instruktażowym Smile

Ojciec, krzesełko 21 pkt Punkty karne 0,2 za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie od kąta prostego w nodze podporowej i 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za rozłączone nogi (noga wolna powinna przylegać do podporowej by sylwetka była zwarta i stabilizowane kolano). Mariusz demonstrujesz monstrualną siłę, noga swobodna praktycznie nie drży, podporowa też jest jak skała. Popraw trochę technikę i powalcz o podium Smile

Kamil, poziomka 17,6 pkt. Punkty karne za gibanie oraz brak pełnego wyprostu w kolanie. Nie miałeś nóg zgiętych, bo była by dyskwalifikacja, są jednak na tyle nie rozciągnięte, że pomimo Twoich wysiłków nie ma pełnego wyprostu. Dałem za to 0,1pkt karnego. Polecam rozciąganie w siadzie płaskim i rozkrocznym z dociskaniem do planszy dołu kolana.

Łukasz 1737, krzesełko 18 pkt, punkty karne: 0,2 za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie nogi podporowej od kąta prostego, 0,1 za nie przyleganie rąk do ściany na całej długości. 3 sek. nie zaliczone ze względu na zgięcie nogi swobodnej w kolanie. generalnie olbrzymi progres Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17