Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje grudzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Heh, zobaczysz jak ja zrobie.. sztywny jak pręt.
Pierw wstawka Asi Smile



Tutaj mamy Tomka Smile



No i moja próba Smile

Krychu krzesełko: 18,5 pkt. Punkty karne za odrywanie rąk od ściany 0,5 pkt za każdą sekundę. Twoje ręce przylegały do ściany przez 6 sek, gdy przypominałeś sobie o tym i dotykałeś nimi ściany. Te 6 sek. zaliczam, za pozostałe zgodnie z regulaminem odejmuje po 0,5 pkt. Podoba mi się jak walczysz ale zadbaj o rozciągnięcie górnej części ciała polecam zwis tyłem znany również jako German Hang Smile

Asia, gdyby odchylenie nogi podporowej od kąta prostego było mniejsze niż 15 stopni byłoby 53,9pkt. Punkty karne były by za to odchylenie (0,2pkt za każdą sek.) i 0,1 pkt za sek za ręce nie w pionie (choć ładnie przylegają do ściany). Taka lokata dawała by ci prowadzenie w tym ćwiczeniu. Niestety kąt odchylenia jest większy niż 15 stopni. Spójrz proszę na Twoją nogę podporową, ona powinna tworzyć kąt prosty. Uważam, że masz szansę powalczyć o nagrody jeśli popracujesz nad techniką. Na razie wysłałem ci koszulkę. W paczce wysłanej do dudo jest jedna damska. Jest dla Ciebie za super debiut Smile

P.S. załóż własny profil. chętnie dałbym ci za ten występ repa a nie mam jak Sad

Tomek, krzesełko: 12 pkt. Punkty karne 0,5pkt za cały czas ćwiczenia za oderwanie rąk od ściany. Plecy przylegały ładnie ale ręce cały czas były w powietrzu, zwłaszcza prawaWink

Kamil, krzesełko: 21 pkt. Punkty karne 0,2 za cały czas ćwiczenia za odchylenie nogi podporowej od kąta prostego nie przekraczająca 15% i 0,1 za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie całych rąk do ściany (dłonie przylegały cały czasWink)

Bylon



Zregenerowanych ud brak, imponujących jakością (i ceną) telefonów znajomych też brak, ale filmiki są. Ręce się chyba udało poprawić, nie wiem, co z kątami. Na jednym z filmików zamknąłem sobie na chwilę oczy, jak otworzyłem to CHYBA miałem za nisko nogę wolną, no ale to pozostawiam do oceny sędziego. Smile
Jutro powinien się pojawić nowy L-sit.

Pozdrowienia!
Donkowalesko, krzesełko: próba nie zaliczona Sad Ręce powinny być wyciągnięte w górę, wyprostowane i przylegające do ściany. U Ciebie były zgięte w łokciach i nawet w tej pozycji nie przylegały do ściany na całej długości. Zgodnie z regulaminem jest za to 0,5 pkt. Tyle samo jest za oderwanie od ściany pleców a przez cały czas ćwiczenia miałeś oderwany od ściany odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Do tego dochodzi niewielki odchylenie od kąta prostego nogi podporowej i słabo zaznaczona cecha gimnastyczna (nie obciągnięte palce u nogi swobodnej). Podoba mi się Twój zapał do walki Smile Zejdź niżej na nodze podporowej i wbij się plecami w ścianę. Obciągnij palce nogi swobodnej i wyciągnij nad głowę ręce. Przyłóż je mocno do ściany i będzie dobrze, bo siły w nogach ci nie brakujeSmile

Bylon, prawa noga: 32,8 pkt. Punkty karne 0,2 za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie nogi podporowej od kąta prostego. Poza tym dwa razy oderwałeś ręce od ściany i poleciało za to po 0,5 pkt. Poza tym bardzo ładnie! Jako jeden z nielicznych prezentujesz ładną sylwetkę. Ręce wyciągnięte nad głowę, pionowo, proste w łokciach, przylegają do ściany na całej długości. Również plecy całą powierzchnią dotykają ściany. Brawo! Inni mogą brać z Ciebie przykład. Zejdź jeszcze trochę niżej nogą podporową i będzie idealnieSmile

Bylon, lewa noga: 34,4pkt. Gratuluję!!! Poza naprawdę niewielkim odchyleniem nogi podporowej od kąta prostego (za co poleciało (0,2pkt za każdą sek.) uwag brak!!! Zejdź ciut niżej nogą podporową i masz idealnie wykonane ćwiczenie w super czasie Smile

Bylon

Bardzo dziękuję za pochwały, Zahir, to bardzo motywuje.
Tak w ogóle, to pomyliłem nogi w opisach filmu, już poprawione - czyli ta lepsza i druga to prawa, a ta pierwsza i gorsza to lewa. xD
Faktycznie w lewej to odchylenie od kąta prostego, ale przy prawej to już nie wiem, jak mam korygować. Sad Serio, specjalnie patrzyłem na kąt w kolanie, później na filmie przed wysłaniem jeszcze sprawdzałem, wychodzi mi prosty. Zauważ proszę, że udo mam równoległe do podłoża, a goleń prawie równoległą do ściany (prawie tzn. że nawet idzie minimalnie w kierunku przeciwnym). Zerknij jeszcze raz, proszę, szczególnie na samo kolano, bo ja mam - w tym wypadku niestety - dość potężne uda jak na takiego niziołka ;P co może powodować wrażenie, iż noga idzie w górę, kiedy to jest mięsień.
Nie kłóciłbym się tak, gdyby nie uczciwe przeświadczenie, że tam jednak jest kąt prosty +/-2*. Oczywiście jak nie zmienisz decyzji to cisnę dalej, a nuż coś wycisnę. Smile
Bylon, odchylenie jak pisałem było niewielkie. Sęk w tym, że przy sędziowaniu ocenę kąta utrudnia ubranie. Dlatego albo zejdź trochę niżej, by nie było wątpliwości, albo następnym razem załóż jakieś obcisłe spodenkiWink

Bylon

Dobra. Legginsy już się grzeją, a co!
L-ka:
https://www.dropbox.com/s/57dlz2375x0c451/Lsit.wmv

Póki co tyle. Jakbym miał trochę oleju w głowie, nagrał bym przed treningiem, a nie po... :/

No i krzesełko:
https://www.dropbox.com/s/efla6pj1nfq0qh...C5%82o.mp4
Lukasz 1737, poziomka 32,9pkt. Punkty karne 0,1 za każdą sek. za gibanie i 0,1pkt od 12 sek. za opad nóg do poziomu.

Lukasz1737, krzesełko niezaliczone ze względu na odchylenie nogi podporowej od kąta prostego powyżej 15 stopni. Poza tym ręce nie przylegały na całej długości do ściany. Przy następnej próbie zejdź niżej na nodze podporowej i najlepiej załóż jakieś obcisłe spodnie, bo ułatwi to sędziowanie. Poza tym zadbaj o trochę lepsze oświetlenie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17