Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: konfrontacje marzec czyli podstawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Gratki dla wszystkich uczestników... szkoda że dopiero pod koniec wywiązała się walka mogło być jeszcze ciekawiej. Ot moje ostatnie podejście dzieciaki też chciały się pokazać w sieci Big Grin
Sorota Dolarska,

Siad równoważny +90 pkt + 5 pkt za przewrót do rozkroku czyli w sumie 95pkt. Brawo!

P.S. Zadbaj o bardziej zaokrąglone plecy i pociągnij trochę ruch głową a przewrót o nogach prostych Ci wyjdzie Smile

Belu, + 92 pkt za siad równoważny+ 10 pkt za przewrót o nogach prostych + 5 pkt za przewrót do rozkroku.
Jak dla mnie jesteś zwycięzcą bez względu na wynik bo sam jestem ojcem i wiem jak trudno ćwiczyć w takich warunkach. Super dobrał też muzykę. Za całokształt dostajesz koszulkę ekstra. Wyślij na priv adres i rozmiar.

rassio24

Dorzucam przewrociki Wink Bardzo ładnie wszyscy !

sorotadolarska

Uparłam się, że wytrzymam! Nie wiem jak jakość, ale czas mnie zadowala Tongue
Uścisk dłoni dla wszystkich Big Grin
https://vimeo.com/161091260


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rassio 24, test dopuszczający zaliczony + 5 pkt za przewrót do rozkroku + 10 pkt za przewrót o nogach prostych. W sumie z siadem równoważnym = 105 pkt. Gratuluję Smile

Sorota Dolarska siad równoważny + 119pkt. przewrót do rozkroku + 5 pkt W sumie 124pkt!

Jesteś niesamowita! Ciekawe tylko czy jutro będziesz w stanie funkcjonowaćWink
https://drive.google.com/open?id=0B79dOC...HVKVU1VbHc

Wstawiam jeszcze coś. Nie wiem w sumie jak to się ma technicznie do mojego poprzedniego filmiku, ale chciałam poprawić czas.Dodgy
Koleżanka stawiła wysoko poprzeczkę (gratuluję!), pomimo późnej godziny postanowiłam też się sprawdzić ile dam radę. Tongue

rassio24

To i ja coś na ostatnią chwilę dorzucę Wink
Troszkę mnie ucięło ale co tam Big Grin
Jesteście wszyscy szaleni Big Grin
Nadia Spychalska, ciężko dbać o technikę dochodząc do kresu możliwości organizmu. Jestem pod ogromnym wrażeniem i za siad równoważny zaliczam 114 pkt. Czyli w sumie z przewrotami masz 129pkt. Jesteś wielka i brawo Ty!

Rassio24,

Siad równoważny +104 pkt czyli razem z przewrotami masz 119 pkt. SuperSmile

A oto oficjalne podsumowanie:

I miejsce
129 pkt. nadiaspychalska

II miejsce
124 pkt sorotadolarska

III miejsce

119 pkt Rassio24

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe emocje i walkę na najwyższym poziomie. Zwycięzcom gratuluję i proszę o kontakt w celu realizacji nagród Smile

sorotadolarska

Ah ta Nadia! Ja spokojnie poszłam spać, a tu jeszcze biją rekordy Tongue Gratulacje dla wszystkich Wink szkoda tylko, że Belu w końcu stracił podium.
P.S. Funkcjonuję dziś normalnie Big Grin




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stron: 1 2 3 4 5 6 7