Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje grudzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7

Bylon

Rafał, mogę zgiąć z przodu, czy muszą być z tyłu?
Teraz zauważyłem, że na początku faktycznie nie blokowałem łokci... :/ Wydawało mi się, że to robię, będę musiał to poprawić.

bartez2939

Bylon jak ty chcesz zgiąc nogi w kolanach z przodu? Big Grin
Chodi ci o podciąganięcie nóg pod klatkę i zgięcie w kolanach? Normalnie daje się robić ze zgięciem w kolanach i reszta sylwetki prosta.

Bylon

No, tak, tak, śmiesznie to brzmi faktycznie. Chodzi oczywiście o podciągnięcie nóg pod klatkę.

bartez2939

Niewygodnie ci zgiąć w kolanach? wg mnie tak jest latwiej niż z nogami pod klatką.
Przepraszam, że nie wrzuciłem filmiku w piątek ale po ostatnim treningu byłem tak połamany, że nie byłem w stanie go nagrać dlatego wrzuce dziś tylko czekam aż załaduje się na YT Smile

OK Już jest proszę Smile

Lisek

Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile
(2014-12-23, 16:45)Lisek napisał(a): [ -> ]Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile

z tego co pamiętam to ostatniego filmu Therona jeszcze nie oceniłem

Lisek

(2014-12-23, 17:00)rafal napisał(a): [ -> ]
(2014-12-23, 16:45)Lisek napisał(a): [ -> ]Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile

z tego co pamiętam to ostatniego filmu Therona jeszcze nie oceniłem

Lecz wcześniejszy tak, a ten oceniony był pod względem technicznym słabszy, widzę że ćwiczenia na konfrontacje są na ilość a nie na jakość która daje poprawne wykonywanie ćwiczeń sam powinieneś to wiedzieć najlepiej, bo wyobraź sobie że ktoś kto robi lepiej technicznie a mnie ilościowo czuje się urażony i nie sprawiedliwie oceniony :]
To nagraj 2 filmiki, jeden na ilość drugi na jakość i masz problem rozwiązany
przepraszam, że tak późno ale wiecie jak to jest...
@Theron zaliczam 37 powtórzeń bo w ostatnich 3 powtórzeniach znacząco pomagałeś sobie nogami. Gratulacje.

@Lisek, lekkie bujanie wg mnie nie jest spowodowane chęcią ułatwienia sobie ruchu w górę. Co jak co ale ja do techniki przywiązuję największą wagę, ale konfrontacje mniej kontrowersji budzą jak są na ilość. niestety. ubolewam nad tym.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7