Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#41

Rafał, mogę zgiąć z przodu, czy muszą być z tyłu?
Teraz zauważyłem, że na początku faktycznie nie blokowałem łokci... :/ Wydawało mi się, że to robię, będę musiał to poprawić.
#42

Bylon jak ty chcesz zgiąc nogi w kolanach z przodu? Big Grin
Chodi ci o podciąganięcie nóg pod klatkę i zgięcie w kolanach? Normalnie daje się robić ze zgięciem w kolanach i reszta sylwetki prosta.
#43

No, tak, tak, śmiesznie to brzmi faktycznie. Chodzi oczywiście o podciągnięcie nóg pod klatkę.
#44

Niewygodnie ci zgiąć w kolanach? wg mnie tak jest latwiej niż z nogami pod klatką.
#45

Przepraszam, że nie wrzuciłem filmiku w piątek ale po ostatnim treningu byłem tak połamany, że nie byłem w stanie go nagrać dlatego wrzuce dziś tylko czekam aż załaduje się na YT Smile

OK Już jest proszę Smile
#46

Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile
#47

(2014-12-23, 16:45)Lisek napisał(a):  Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile

z tego co pamiętam to ostatniego filmu Therona jeszcze nie oceniłem

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#48

(2014-12-23, 17:00)rafal napisał(a):  
(2014-12-23, 16:45)Lisek napisał(a):  Theron: Przy 13 powtórzeniu zaczyna się bujanie nóg. Do Gimnastycy.pl: Myślałem że technika przede wszystkim ale się pomyliłem i skoro zaliczacie takie dipy to nagram nowy filmSmile

z tego co pamiętam to ostatniego filmu Therona jeszcze nie oceniłem

Lecz wcześniejszy tak, a ten oceniony był pod względem technicznym słabszy, widzę że ćwiczenia na konfrontacje są na ilość a nie na jakość która daje poprawne wykonywanie ćwiczeń sam powinieneś to wiedzieć najlepiej, bo wyobraź sobie że ktoś kto robi lepiej technicznie a mnie ilościowo czuje się urażony i nie sprawiedliwie oceniony :]
#49

To nagraj 2 filmiki, jeden na ilość drugi na jakość i masz problem rozwiązany
#50

przepraszam, że tak późno ale wiecie jak to jest...
@Theron zaliczam 37 powtórzeń bo w ostatnich 3 powtórzeniach znacząco pomagałeś sobie nogami. Gratulacje.

@Lisek, lekkie bujanie wg mnie nie jest spowodowane chęcią ułatwienia sobie ruchu w górę. Co jak co ale ja do techniki przywiązuję największą wagę, ale konfrontacje mniej kontrowersji budzą jak są na ilość. niestety. ubolewam nad tym.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości