Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Sylwetki cz.1 - Hollow Body / Sylwetki gimnastyczne cz.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pięknie Mrówa, dawaj następne części Smile
Jeszcze nie obejrzałem bom w pracy, ale domyślam się, że jak zwykle poważnie podszedłeś do tematu.
W hollow body łatwo wbrew pozorom o błędy i warto poświęcić parę minut na dokładniejsze omówienie tego ćwiczenia. Smile
Super tutek.
Ja bym jeszcze wspomniał o ramionach przy uszach. Wg mnie to jest utrudnienie, bo wydłuża się dźwignia, a poza tym bareczki się rozciągają.
Jak zawsze bardzo dobry tutek z humorem;-)
Michał oczywiście masz rację, naszym jednak celem jest tworzenie prostych i "zjadliwych" poradników a dodawanie dużej ilości szczegółów odejmuje sporą część zabawy szczególnie początkującym, bardziej wytrwali z pewnością odnajdą trudniejsze wersje w dalszych poradnikach.
Na koniec dodam ,że ręce w górze to nie ręce w bokiem w górę Smile.

Specnaz

Bardzo fajny tutek. Zacząłem z niego korzystać od wczoraj, ponieważ moja pozycja w HandStand przy ścianie jest bananowa.......

Skader

Bardzo dobry tutek Big Grin jednak mam mały problem z jednym, a mianowicie nie mam pojęcia jak należy oddychać ;/ zwłaszcza przy "odwróconym" hollow body. Wykonywać krótkie intensywne wdechy? Pompować brzuch przy odwróconym? czy go wciągnąć? bo jak robię to powstaje taka poduszka powietrzna z brzucha i zaczynam się kołysać tak ma być czy wyeliminować kołysanie a mieście brzucha rozluźnić? I przepraszam ze tutaj nie wiedziałem gdzie zapytać ;/
Brzuch powinien być wciągnięty. Oddychające swobodnie lecz tak by nie stracić napięcia brzucha.

Solia

Dzięki za uściślenie. Video pierwsza klasa.
Stron: 1 2