Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sylwetki cz.1 - Hollow Body / Sylwetki gimnastyczne cz.1
#1

#2

Pięknie Mrówa, dawaj następne części Smile
#3

Jeszcze nie obejrzałem bom w pracy, ale domyślam się, że jak zwykle poważnie podszedłeś do tematu.
W hollow body łatwo wbrew pozorom o błędy i warto poświęcić parę minut na dokładniejsze omówienie tego ćwiczenia. Smile
#4

Super tutek.
Ja bym jeszcze wspomniał o ramionach przy uszach. Wg mnie to jest utrudnienie, bo wydłuża się dźwignia, a poza tym bareczki się rozciągają.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

Jak zawsze bardzo dobry tutek z humorem;-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#6

Michał oczywiście masz rację, naszym jednak celem jest tworzenie prostych i "zjadliwych" poradników a dodawanie dużej ilości szczegółów odejmuje sporą część zabawy szczególnie początkującym, bardziej wytrwali z pewnością odnajdą trudniejsze wersje w dalszych poradnikach.
Na koniec dodam ,że ręce w górze to nie ręce w bokiem w górę Smile.
#7

Bardzo fajny tutek. Zacząłem z niego korzystać od wczoraj, ponieważ moja pozycja w HandStand przy ścianie jest bananowa.......
#8

Bardzo dobry tutek Big Grin jednak mam mały problem z jednym, a mianowicie nie mam pojęcia jak należy oddychać ;/ zwłaszcza przy "odwróconym" hollow body. Wykonywać krótkie intensywne wdechy? Pompować brzuch przy odwróconym? czy go wciągnąć? bo jak robię to powstaje taka poduszka powietrzna z brzucha i zaczynam się kołysać tak ma być czy wyeliminować kołysanie a mieście brzucha rozluźnić? I przepraszam ze tutaj nie wiedziałem gdzie zapytać ;/
#9

Brzuch powinien być wciągnięty. Oddychające swobodnie lecz tak by nie stracić napięcia brzucha.
#10

Dzięki za uściślenie. Video pierwsza klasa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości