Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Kto potrafi elementy poziomu 1?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

sigviper@gmail.com

Dziewczyna na filmie pokazuje wybrane elementy poziomu 1:
* przewrót w przód i tył
* cartwheel/gwiazda
* mostek


Umiecie? :)

Moja gwiazda budzi raczej uśmiechy politowania a mostek nie istnieje.
Przewrót w tył ostatnio robiłem w podstawówce...

Szukanie przyczyn niepowodzenia przy mostku ujawniło u mnie niepokojące wady postawy i patologiczne braki mobilności stawów.

Fajnie robić postępy na kółkach, ćwiczyć wagi i wejścia ale bez tych podstaw chyba gimnastyka nie istnieje. Zaczynam boleśnie odczuwać jak trudny to jest sport i jak wiele trzeba pracy ...
To przecież dziecko- stawy elastyczne , jak u kotaTongue, nie wiem ile masz lat , ale stawy boleśnie sztywnieją z wiekiem, ale tu na forum jest kilka ćwiczeń do rozruszania stawów a to chyba najważniejsze , żeby nie zrobić sobie krzywdy
dlaczego to jest w konfrontacjach? Potrafię, choć najtrudniej jest z gwiazdą bo odczuwam ból bo trochę przesadziłem z rozciąganiem pewnego dnia i coś sobie zerwałem. Głupota boli.
Mostek można dopracowywać długimi latami, pomimo że zrobię na prostych nogach złączonych to słabo to wygląda.
przeniosłem wątek.
i nie gwiazda tylko przerzut bokiem.
Wg mnie słaby jej przewrót w tył ; p Nogi jakieś takie rozlazłe i nie proste. I to przejście przez głowę jakieś takie mało płynne.
Silver, będziesz mógł podszkolić te elementy na najbliższym seminariumSmile