Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Dieta i trening
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2014-09-25, 15:08)Jugger napisał(a): [ -> ]A skad wziac jogurt ze swiezymi owocami? Nigdy takiego nie widzialem.

Bierzesz jogurt naturalny i owoce - mieszasz i masz Wink
No chyba, ze tak, to jedyny sposob Big Grin I najlepiej samemu zrobic jogurt jeszcze, bo te komercyjne to tragedia Wink
(2014-09-25, 15:15)Jugger napisał(a): [ -> ]No chyba, ze tak, to jedyny sposob Big Grin I najlepiej samemu zrobic jogurt jeszcze, bo te komercyjne to tragedia Wink
i odrazu przypomnial mi sie Poranek Kojota i rozmowa w akademiku o jogurciku hahahahahaah
Do jogurtów idzie najgorszy sort owoców - m.in. spleśniałe. Wiem to z pierwszej reki od osoby, która pracuje w sortowni. Także zapomnijcie o kupnych jogurtach owocowych. Tym bardziej, że zawsze są z dodatkiem cukru. ja przynajmniej nie spotkałem takiego bez.
ludzie... np. jogurt naturalny lub kefir i pokrojone jabłko

przecież z wypowiedzi wynika, ze jogurt owocowy jest bee

łapki opadają, byleby się przyczepić
(2014-09-25, 15:23)Michał napisał(a): [ -> ]Do jogurtów idzie najgorszy sort owoców - m.in. spleśniałe. Wiem to z pierwszej reki od osoby, która pracuje w sortowni. Także zapomnijcie o kupnych jogurtach owocowych. Tym bardziej, że zawsze są z dodatkiem cukru. ja przynajmniej nie spotkałem takiego bez.
Oczywiscie.

Spora czesc jogurtow tzw owocowych to moze nawet nie lezala obok owocow Big Grin Co do samej produkcji jogurtow, kefirow i nawet maslanek, to te produkty sa (a wlasciwie kiedys byly) czesciowo traktowane jako odpadowe. Idea kefiru czy jogurtu, ktore sa pra-starymi, narodowymi napojami, jest zaszczepienie odpowiednim szczepem bakterii. Np mozna sobie kupic grzybek tybetanski na allegro i samemu produkowac jogurt czy kerfir, wtedy sie zaczyna rozumiec roznice w smaku i wlasciwosciach. Te sklepowe "naturalne" maja zbyt duzo cukru w sobie,
co osoby odchudzajace sie wpedza w bledne kolo.

Ale tu zaczynaja sie schody, bo komu chce sie siedziec i robic jak w sklepie gotowe.
wkrojenie banana lub jabłka nawet 30 s nie zajmie
ale tworzenie sobie schodów, przeszkód i biadolenie to nasz sport narodowy Smile
Nie pisz wiec o "zdrowych" produktach, bo te ktore proponujesz sa tak samo zdrowe jak i naturalne. Czyli wcale.
powtórzę - biadolenie to nasz sport narodowy Smile
i na pewno wykonam twój rozkaz :p
Ja nikomu nie rozkazuje Big Grin Wskazalem jedynie nielogicznosc twoich porad. Mialo byc zdrowiej ale wcale nie zdrowo Big Grin

Wiadomo, ze im mniej przetworzojne tym lepsze a najlepsze w naturalnej postaci. Ale nie oszukujmy sie, w dzisiejszych czasach gdzie nie ma etyki producenta a jest jedynie pogon za zyskiem jestesmy jako konsumenci na kazdym kroku i notorycznie oszukiwani. I na to glownie trzeba uwazac, bo jezeli ktos mysli, ze naturalny jogurt od Danone to szczyt zdrowotnosci to tak samo pewnie szczytem naturalnej kultrurystyki jest Flex Wheeler Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8