Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Wspieranie wychwytem cz.1 technika i metodyka /Bar Kip part1 technique and methodolog
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z ćw. 6 mam problem, ale właściwie kilka razy tylko próbowałem. Ćw. 8 to już mega poziom, bo właściwie moim zdaniem to jest trudniejsze niż całe wspieranie wychwytem. Pozostało ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.
Mi się drążek złamał podczas ćwiczenia tegoSad Ale kozacki tutorialSmile
Tak jak Chudini napisał, filozofii aż takiej wielkiej w tym nie ma, ale trzeba się w pizdu namachać na tym drążku i przeboleć odciski Smile. Szkoda, że tak ciężko o dobre drążki w Polsce Smile.
tutaj Carl pokazuje taką progresję

Na sztywnym drążku może być trudniej nauczyć niż na gimnastycznym. Niestety nie mam porównania, bo uczyłem się tego elementu na AWFie jakieś 6 lat temu i ciekawostka ten element jest na ocenę 5.0 z elementów na drążku do zaliczenia
a jakiej "poprawności" wymagają, żeby to 5 dostać? Big Grin
(2014-08-20, 20:55)Newcio napisał(a): [ -> ]Na sztywnym drążku może być trudniej nauczyć niż na gimnastycznym.

Dokładnie, podczas naszego mini obozu w Nysie w ciągu dwóch dni ten element już mi w miarę wychodził, a po powrocie do domu, do tej pory nie zrobiłem z zablokowanym łokciami.
A jest gdzieś szansa dostać taki elastyczny drążek ?
(2014-08-20, 20:57)Tullar napisał(a): [ -> ]a jakiej "poprawności" wymagają, żeby to 5 dostać? Big Grin

proste nogi proste ramiona

(2014-08-20, 21:25)adriano435 napisał(a): [ -> ]A jest gdzieś szansa dostać taki elastyczny drążek ?

sale gimnastyczne albo gdzieś w szkołach gdzie są drążki rozporowe
Stron: 1 2