Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Guma do ćwiczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[MOD]Wydzieliłem z tematu Gymnastic rings tutorial part 2. Jak ćwiczyć na kółkach gimnastycznych? cz. 2 i złączyłem z obecnym wątkiem[MOD]

ja mam inne pytanie, rzucisz Mrówek jakimś linkiem skąd taki ekspander masz? po ile taka zabawka? Big Grin
Znalazłem na sali Big Grin sam szukałem ale nie udało mi się znaleźć może ktoś jest lepszym poszukiwaczem skarbów niż ja .
Jakby ktoś miał info, to było by fajnie Smile.
Ja mam stary ekspander z metalowymi sprężynami i sztywnymi plastikowymi rączkami... to jego funkcjonalność jest trochę ograniczona.



http://www.decathlon.pl/guma-treningowa-...11889.html coś takiego?
Podobne ekspandery widziałem w Decathlonie. Wersja hard kosztuje 59zł
A nie lepiej zrobić samemu ekpander, Adam podał fajny sposób na zrobienie ekspandera: ekspander. Koszt to około 25zł.
Na pewno według przepisu Adama jest taniej. Ale ciężko regulować tam napięcie. Ten o którym mówię jest też przystosowany do założenia na poręcze gimnastyczne.
Dokładnie taka. Niestety nie robią ich w męskich kolorach i wersja hard jest turkusowaBig Grin
zahir masz ten hard? warto go brać czy może średni? też nie chodzi tutaj, żeby robić siłę maksymalną, więc zastanawiam się, który byłby bardziej do ogólnego użytku Smile
Nie mam ale rozciągałem w sklepie. Według mnie jest jak najbardziej ok. do wszechstronnego użytku, nie ma tam siły naciągu 100 kg, raczej kilkanaście kg.
Stron: 1 2 3 4 5 6