Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Waga w podporze by Legia Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kogut przodem - kuczna wysoka poziomka.
Kogut tyłem (Kogut) - kuczny podpór wagą.
Wszędzie okrągłe plecy, jeśli się mylę niech mnie Newcio poprawi ponieważ nazewnictwo różni się w klubach.
okrągłe plecy
(2014-06-27, 16:51)czillaut napisał(a): [ -> ]
(2014-06-27, 10:53)Newcio napisał(a): [ -> ]3. „koguciki” z przejściem do stania na głowie,
4. z pozycji „kogucika” przejście do wagi w podporze przodem (NN w rozkroku, NN złączone),
Jak ta 4 wygląda ? Bo nie jest to chyba zwykła waga w rozkroku bo to przecież niezły przeskok ? ; D

Odświeżam/ponawiam pytanie.
robisz taki wystrzał nogami z wychylenia, i opadasz nimi na podłoże

Kubus Puchatek

dzieki. ale... wiem, ze na to potrzeba czasu - ale... czy lepiej nie nakrecic filmik? samo nakrecanie trwa krocej niz opis. ni mowia juz, z z filmiku jest wiecej korzysci, a mniej watpliwosci.

kp
(2015-02-19, 11:14)Kubus Puchatek napisał(a): [ -> ]dzieki. ale... wiem, ze na to potrzeba czasu - ale... czy lepiej nie nakrecic filmik? samo nakrecanie trwa krocej niz opis. ni mowia juz, z z filmiku jest wiecej korzysci, a mniej watpliwosci.

kp

aha no to wspieranie wychwytem nagrywaliśmy 4 godziny, więc nie jest krócej niż opis, a wspieranie wychwytem ma tylko jedną część.
Wiadomo, że lepiej, ale ja nie mam na to czasu ani odpowiedniego sprzętu.
Witam! Jak wyżej również powiem, że kawał dobrej roboty lecz słownictwo znane raczej osobom siedzącym z temacie dłuższy czas. Jak "Puchatek" proponował bym zrobić filmik, który ułatwiłby wykonywanie ćwiczeń amatorowi. Jeżeli jest to czasochłonne i nie macie sprzętu to może podalibyście link z prawidłowo wykonywaną "wagą podporem"? Internet jest "zawalony" filmami od ala gimnastyków, którzy coś niby wiedzą, ale czy ćwiczenia wykonywane przez nich są prawidłowe i bezpieczne(stawy itp)?

Pozdrawiam!
a według Ciebie Newcio, które ćwiczenia byś proponował? na których warto się opierać?
ale czego pytanie dotyczy bo nie rozumiem ? te co rozpisałem to są moje propozycje, im więcej z nich zrobisz im więcej powtórzeń tym większa szansa, że się szybciej nauczysz
Najlepiej wykonywać te ćwiczenia które odwzorowywują dany element Smile
Stron: 1 2 3