Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Hardstyle ABS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Mam takie pytanie na czym polega trening Pavla Tsatsouline Hardstyle ABS, wiem tylko że wykonuje się w nim 2 ćwiczenia: brzuszki jandy i wznosy nóg w zwisie. może mi ktoś wyjaśnić ile tam się robi powtórzeń, jakieś najważniejsze założenia treningu itd.
z góry dzięki za pomoc.
Wiesz, że Pavel wydał tę książkę, żeby na niej zarobić? Smile
Poza tym na tym forum nie ma chyba zbyt wielu wiernych fanów Pavla Tsatsouline i jego silnego brzucha. Wedłuv .nie Mrówek ma lepzzy i o trening na brzuch wolałbym spytać jego Wink

A całkiem na poważnie, jesteśmy na forum gimnastycznym i uprawiając tę dyscyplinę mamy trochę inne spojrzenie na mięśnie brzucha. Zależy nam, by były przede wszysgkim silne a wygląd jest tylko efektem ubocznym treningu. Dlatego dla nas trening mięśni grzucha to przede wszystkim sylwetki gimnastyczne, bo nie tylko doskonale go rozwijają, lecz również uczą nawyków które będą przydatne w elementach gimnastycznych.
Zobacz tutaj masz hardstyle ABS: sylwetki gimnastyczne - charakterystyka od Newcia
(2014-06-16, 10:09)zahir napisał(a): [ -> ]Poza tym na tym forum nie ma chyba zbyt wielu wiernych fanów Pavla Tsatsouline i jego silnego brzucha. Wedłuv .nie Mrówek ma lepzzy i o trening na brzuch wolałbym spytać jego Wink

A całkiem na poważnie, jesteśmy na forum gimnastycznym i uprawiając tę dyscyplinę mamy trochę inne spojrzenie na mięśnie brzucha. Zależy nam, by były przede wszysgkim silne a wygląd jest tylko efektem ubocznym treningu. Dlatego dla nas trening mięśni grzucha to przede wszystkim sylwetki gimnastyczne, bo nie tylko doskonale go rozwijają, lecz również uczą nawyków które będą przydatne w elementach gimnastycznych.
Nie wiem dlaczego zahir wnosisz, ze trening brzucha wg Pavla ma na celu wyglad Rolleyes Pavel nigdy nie podnosil aspekty estetycznego w swoich programach a skupial sie wlasnie wylacznie na sile i funkcjonalnosci. Wystarczy popatrzec na jego ksiazki, gdzie on sam jest modelem pokazujacym cwiczenia, wystepuje czesto w trampkach dresowych spodniach i bezrekawniku, nie eksponujac nigdy miesni i nie golac klaty. Mozna powiedziec, ot zwykly szczypior jakich pelnio pod blokiem, ale jest to twardy i zylasty szczypior, ktory przy wadze ~circa about 80 kg robi w martwym ciagu cwierc tony w ogole nie cwiczac tego cwiczenia, a sile robiac wylacznie kettlami.

Mozna sie z nim w pewnych aspektach nie zgadzac ale nie szanowac jego dokonan i je w dodatku tak lekcewazyc moim zdaniem nie wypada jezeli sie chce byc obiektywnym Smile
Akurat myślę, że Hardstyle ABS nie jest taki zły, widziałem parę "wycieków" w necie i jest tam parę ćwiczeń gimnastycznych (też polecanych przez Newcia), np. wznosy nóg z poziomki, hollowbody, kołyska w hollowbody itp.
P. T. waży około 80kg ? poważnie ?

brzuch można ćwiczyć w różny sposób, np na drążku wznosy do pionu, wznosy od poziomu do pionu czy robić wycieraczki,
podciągać się w pozycji 'L'
na podłodze to wycieraczki czy wznosy nóg do pionu
wznosy nóg do pionu to akurat biodrowo-lędźwiowe i prosty uda
Wznosy do pionu z pozycji poziomki - to, co omawiałeś na pierwszym seminarium instruktorskim. Smile
tak tak zresztą sami możecie to poczuć na sobie, nie muszę nic udowadniać że mam rację
Stron: 1 2 3 4 5