Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kolejni - znane forum na sprzedaż. Kto chętny?
#11

Szkoda, że tak to wygląda. Miałem tam kilka przyjaznych osób, może ich tu spotkam. Z drugiej strony tutaj jest większy potencjał: ) i merytorycznie lepiej to wygląda znacznie.

wysłane z telefonu.
#12

Większość możesz spotkać z kali tutaj. Wszystkie różowe nicki, kilku użytkowników również. Jak widzisz wystarczy odpowiednia wiedza oraz chęci by utrzymać takie forum na poziomie. Oferowaliśmy pomoc konkurencji, jednak nie skorzystali, więc założyliśmy własne forum. Rozwija się? Pewnie.
Dzięki za miłe słowa.
#13

Podstawowym problemem KP był fakt, że forum kalisteniczne przestawało być kalisteniczne.
Nie raz widziałem nowicjuszy nakręconych możliwościami jakie daje trening z masą własnego ciała, którzy prosząc o plan oparty o kalisteniczne ćwiczenia dostawali w odpowiedziach wplecione martwe ciągi, czy wyciskanie na klatę.
#14

Właściciele tego forum popełnili chyba wszystkie możliwe błędy. Kiedyś proponowali nam kupno ale dali za wysoką cenę. Dziś nie ma już sensu go kupować, bo bardzo źle się kojarzy i łatwiej by było wypromować coś nowego, niż "odczarować" stare forum. Szkoda, że tak się to skończyło, bo byłem bardzo związany z tym forum i przez pewien czas traktowałem je nawet jak swoje dzieckoSad
#15

w ogóle to nieładnie w stosunku do użytkowników, którzy się udzielali, mieli pootwierane tematy, że strona znika z dnia na dzień bez ostrzeżenia... fatalne zachowanie

edit:
wchodzę i znowu jest
#16

smutne to jest.. lubiłam bardzo tamto forum.. ładnie się rozkręcało.. no i padło.. Sad
#17

(2014-03-12, 10:52)sheisbutterfly napisał(a):  smutne to jest.. lubiłam bardzo tamto forum.. ładnie się rozkręcało.. no i padło.. Sad

Który to już raz padło...? Drugi? Trzeci? Jak widać właściciele niczego się nie nauczyli na błędach Sad

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#18

Na szczęście jest to, i nie zapowiada się na upadek, wręcz przeciwnie Smile tam miałem nick azot, może kojarzysz soniu Smile

wysłane z telefonu.
#19

Zawsze to tylko strata duzej spolecznosci ludzi ktorzy interesowali sie treningiem "gimnastycznym". Fajnie gdyby chociaz czesc przeszla pod nasze skrzydla.
#20

Krychu, ja kojarzę. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości