Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poor vs Rich Social Experiment
#1


Mam mieszane uczucia, jednak "wyjątek potwierdza regułę" :/
#2

Smutne ale prawdziwe. Pieniądze mówią Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#3

Skoro laska takiego języka na dzień dobry używa, no to w sumie wiadomo czego się spodziewać.
Może kieruję się stereotypami, ale z daleka widać do których trzeba podjechać z grubym portfelem, a do których nie. Nie chcę szufladkować, ale często to się niestety sprawdza.
#4

jeżeli własne doświadczenie coś znaczy to niestety to prawda Sad

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Dziwne macie rozkminy. Gość za pierwszym razem podszedł z tak pretensjonalnym nastawieniem, dykcją i sposobem bycia, że sam bym się zastanawiał czy na ćpuna nie trafiłem. A to jest dziewczyna reaguje o wiele bardziej emocjonalnie, ma prawo się bać. Za drugim - otwarty maczo zza granicy. wtf? Hajs, hajsem ale sama prowokacja słaba i nic nie wnosząca.
#6

Predi ma rację. Znacznie ciekawszy byłby eksperyment pt. "biedny, przystojny intelektualista vs. Cham w markowy dresie w najnowszym BMW".
#7

Zróbmy sami Big Grin
#8

(2015-11-16, 19:18)Mrowek napisał(a):  Zróbmy sami Big Grin
mogę dać się wrobić, hahahaha! Big Grin
#9

Słabo świadczy o panience jeżeli po 2 min rozmowy z obcym siada mu na motocykl i nagina na chatę
Jak dla mnie zabrakło podania cennika Wink

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#10

Już mamy pierwsze chętne do naszego własnego testu może warto zrobić wersje w drugą stronę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości