Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poor vs Rich Social Experiment
#11

(2015-11-17, 18:04)Mrowek napisał(a):  Już mamy pierwsze chętne do naszego własnego testu może warto zrobić wersje w drugą stronę.

też dobry motyw Smile przecież nie tylko panienki są takie "głupie" Big Grin
#12

Norma, podjedziesz starym reno pod klub to żadna nie jest zainteresowana, pojedziesz z kumpli bmw to co innego Wink

Trenuję od 2 lat. Siłownia i sporty wyczynowe. Zawodowo - dni tygodnia po niemiecku, nauczyciel Wink
#13

(2016-02-29, 22:52)poldek napisał(a):  Norma, podjedziesz starym reno pod klub to żadna nie jest zainteresowana, pojedziesz z kumpli bmw to co innego Wink

ja widzę w BMW tylko rozwinięcie skrótu... = Będziesz Miał Wydatki, dlatego nawet nie zwracam uwagi Big Grin
#14

(2016-03-01, 14:27)Chevelle napisał(a):  ja widzę w BMW tylko rozwinięcie skrótu... = Będziesz Miał Wydatki, dlatego nawet nie zwracam uwagi Big Grin

Ja tam zawsze widziałem Banditen Motor Wagen Tongue

A co do samego filmu, to zgadzam się z Predim - za pierwszym razem gościu podszedł jakby nie wiedział co on tam robi i jakby ktoś go zmusił. Wiem, że po angielskiemu, więc niektórzy mogą mieć kłopoty, ale łapcie Wink Gościu nie zgrywa bogacza, a i tak nie ma problemów z atencją płci przeciwnej. Wszystko leży w tym co się gada Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości