Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening
#1

Witam. Mam pytanie chciałbym zacząć przygodę z gimnastyka , ale czy jest to możliwe bez sprzętu ?. Dodam , że mam 16 lat i wiem , że to jest za późno trochę ale jak to mówią ,, Dla chcącego nic trudnego". Chodzi mi o elementy typu ,,szpiczaga".
#2

Jeśli chodzi o stanie na rękach siłą musisz wprowadzić sporo ćwiczeń rozciągających do swojego planu treningowego, dodatkowo polecam przeczytać tonę podwieszonych wątków, jeśli ciągle będzie mało na pewno pomożemy.

Tak jest to możliwe w domowych warunkach.
#3

A na jakich bym musiał się najbardziej skupić partiach mięśniowych ??
#4

http://gimnastycy.pl/forum/watek-szpicza...=szpiczaga

Ciekawie się temat rozwinąłSmile
#5

na całym ciele musisz się skupić, nie dzielimy ciała na partię mięśniowe, tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy mamy braki w sile przy danych elementach

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

I dodam, że nie skupiamy się na jednym elemencie lecz na różnych rozwijających ciało holistycznie.
#7

Dzięki wielkie wszystkim , za niedługo dam znać jak mi idzie. Pozdro

Mogli byście mi jeszcze podać może jakieś ćwiczenia bez sprzętu żeby wzmocnić mięśnie ?.
#8

Kolego jeśli przeszukasz forum np dział planów treningowych znajdziesz odpowiedzi jak wzmocnić całe ciało.Gimnastyka jest pod tym względem świetnym narzędziem
#9

Praktycznie każde ćwiczenie wzmacnia mięśnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości