Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kilka elementów na kólkach.
#1

Jak w temacie. Co poprawić, jakieś rady, małe szczególy?

#2

Jak najbardziej rep, teraz tylko kilka utrudnień:

Złącz nogi i kontroluj je, czasami zginają się w kolanach.
Postaraj się zredukować załamanie w biodrach podczas wspierania. Sylwetka powinna być prosta Smile
Utrudnij podpór, poprzez odkręcenie kółek i wyprostowanie rąk w stawach łokciowych.
Waga tyłem na plus, teraz staraj się mniej "ściskać" najszersze grzbietu.
#3

Dzięki będę stosował sie do wskazówek Wink jestem strasznie dokładny jesli chodzi o trening i chce mieć wszystko dopracowane żeby nikt nie miał co zarzucic w elementach.
#4

Przy forward rollu-przewrocie w przód do podporu, progresywnie staraj się na prostych nogach robić, ja też na zgiętych zaczynałem, zupełnie tak samo robiłem. Resztę Mrówek napisał.
#5

waga bardzo ładna, brakuje usztywnienia nóg przy wspieraniu i odkręcenie kółek w podporze, tak samo przewrót w przód nogi muszą być proste

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

Dzieki chłopaki Wink będę się starał ulepszyć wszystko. Za jakiś czas wstawie poprawki. Mam jeszcze pytanie, co do backward rolla macie do tego jakis sprawdzony tutorial, za chiny nie moge ogarnąć tego elementu a siły mam wystarczajaco wydaje mi sie wiec problem tkwi w jakims błędzie technicznym
#7

nie wiem co to backward roll

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

https://www.youtube.com/watch?v=I1c3Y6nVmd4

Przewrót w tył do podporu
#9

Piotry mają nagrać niedługo:https://www.youtube.com/channel/UCEkNoeeV3a4ecb8FdSUx2rg
Może ten coś pomoże, ale też się z tym męczę:
Tu masz drill:
I z bandem:
#10

Z gumą robiłem i wychodziło bez problemu.Jeśli jest siła to z gumą na pewno podszlifujesz technikę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości