Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#1

Witajcie, dzięki za zaproszenie na forum (Mrówek), cieszę się że w końcu zawitałem na ciekawą stronę.
Moja tożsamość treningowa:
- sztuki walki
- wszelkie inne formy aktywności fizycznej, które sobie pod powyższe dopasowuję, w tym - drążek/poręcze (i wszystko inne co na placu zabaw znajdę), kettlebell
pozdrawiam z Katowic
#2

Hej, niech moc Jedi Wink będzie z Tobą !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.
#4

(2013-11-03, 12:28)Chudini napisał(a):  Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.

jak zobaczyłem wyniki z ilością podciągnięć miałem zdziwko: "o co chodzi? ja też umiem się podciągnąć tyle razy, w czym problem?" potem zobaczyłem, kto brał udział i stwierdziłem "jest tu jakiś haczyk" Big Grin a potem zobaczyłem o co chodzi i doznałem zrozumienia Big Grin Big Grin Big Grin
#5

(2013-11-03, 14:25)michal napisał(a):  
(2013-11-03, 12:28)Chudini napisał(a):  Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.

jak zobaczyłem wyniki z ilością podciągnięć miałem zdziwko: "o co chodzi? ja też umiem się podciągnąć tyle razy, w czym problem?" potem zobaczyłem, kto brał udział i stwierdziłem "jest tu jakiś haczyk" Big Grin a potem zobaczyłem o co chodzi i doznałem zrozumienia Big Grin Big Grin Big Grin

Technika ponad ilość jest zawsze. Tylko najlepsi biorą udział w konfrontacjach, oprócz mnie, więc zapraszam.
#6

Witaj, mam nadzieje, że Ci się tu spodoba, zwłaszcza, że mamy też dział poświęcony sztukom walki.

Chudini, dołączyłeś do tej grupySmile
#7

Witaj na forum imienniku!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości