Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

michal

Witajcie, dzięki za zaproszenie na forum (Mrówek), cieszę się że w końcu zawitałem na ciekawą stronę.
Moja tożsamość treningowa:
- sztuki walki
- wszelkie inne formy aktywności fizycznej, które sobie pod powyższe dopasowuję, w tym - drążek/poręcze (i wszystko inne co na placu zabaw znajdę), kettlebell
pozdrawiam z Katowic
Hej, niech moc Jedi Wink będzie z Tobą !
Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.

michal

(2013-11-03, 12:28)Chudini napisał(a): [ -> ]Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.

jak zobaczyłem wyniki z ilością podciągnięć miałem zdziwko: "o co chodzi? ja też umiem się podciągnąć tyle razy, w czym problem?" potem zobaczyłem, kto brał udział i stwierdziłem "jest tu jakiś haczyk" Big Grin a potem zobaczyłem o co chodzi i doznałem zrozumienia Big Grin Big Grin Big Grin
(2013-11-03, 14:25)michal napisał(a): [ -> ]
(2013-11-03, 12:28)Chudini napisał(a): [ -> ]Witamy Smile Zapraszam do konfrontacji.

jak zobaczyłem wyniki z ilością podciągnięć miałem zdziwko: "o co chodzi? ja też umiem się podciągnąć tyle razy, w czym problem?" potem zobaczyłem, kto brał udział i stwierdziłem "jest tu jakiś haczyk" Big Grin a potem zobaczyłem o co chodzi i doznałem zrozumienia Big Grin Big Grin Big Grin

Technika ponad ilość jest zawsze. Tylko najlepsi biorą udział w konfrontacjach, oprócz mnie, więc zapraszam.
Witaj, mam nadzieje, że Ci się tu spodoba, zwłaszcza, że mamy też dział poświęcony sztukom walki.

Chudini, dołączyłeś do tej grupySmile
Witaj na forum imienniku!