Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa Instruktorska
#71

Tak Smile
#72

Zapraszamy wszystkich do Nysy Smile

http://gimnastycy.pl/forum/watek-gi-nysa-12-13-07-2014
#73

osoba nie zainteresowana grupą instruktorską gimnastycy.pl będzie mogła wziąć udział w kursie instruktorskim prowadzonym przez PZG??
#74

Tak. W tej sprawie trzeba skontaktować się z PZG. Nasza grupa ma za zadanie przygotować ludzi do tego kursu, bo nie łatwo go przejść. Poza tym w grupie mamy sporo instruktorów którzy mają już uprawnienia a mimo to widzą sens uczestniczenia w niej, bo nadal się rozwijają.
#75

Wiedzy i doświadczeń nigdy dość, zwłaszcza że każdy ma jakieś innej ujęcie i spojrzenie. Inicjatywa wprost genialna, brawo- ja niestety odpadam ze względu na brak czasu i możliwości jednk jestem bardzo pozytywnie zaskoczony waszym pomysłem Smile

Aby wymagać od innych, najpierw zacznij wymagać od siebie.
#76

No, koledzy tutaj mają mnóstwo fantastycznych i innowacyjnych rozwiązań, by odrodzić gimnastykę w naszym kraju. Big Grin
#77

rozumiem, dziękuje za odpowiedź. Także popieram pomysł, bardzo dobrze że coś się dzieje, fajnie że pomysłodawcą zależy na jakości kształcenia w tym kierunku i wcale nie mówię że te szkolenia są złe, nie Smile Sprawa wygląda troszkę inaczej jak się zarabia mniej niż minimalna średnia i czas oraz możliwości też ograniczają Sad mam nadzieje że do Zabrza uda się mi przyjechać, tym bardziej że tematyka jest megaa interesująca. Pozdrawiam!
#78

No jasne, kto jak kto, ale ja wiem i rozumiem. Z resztą też są tu mili i sympatyczni ludzie. Wink Nie przejmuj się i zbieraj na następne!
#79

Trochę archeolog ale właśnie odkryłem ten temat. Big Grin Te seminaria instruktorskie się nadal odbywają czy przekształciły się w te ogólnodostępne?
#80

Seminaria instruktorskie też są ogólnodostępne. Różnica polega na tym, że otrzymujesz wiedzę potrzebną z punktu widzenia instruktora, a nie trenującego. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości