Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Front lever
#11

jak dla mnie ugięte łokcie, nie obraź się ale większość gwiazd street workoutu nie są dobrym materiałem do naśladowania, ich technika wykonania jest daleka od wymagań FIG i sylwetki gimnastycznej, popatrz lepiej na gimnastyków jak to wygląda

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#12

Tylko głupiec obraża się bo ktoś mówi mu prawdę. Jeśli chodzi o ugięcie łokci to faktycznie tu to widać ale sama sylwetka chyba nienaganna.
dzięki i pozdrawiam
#13

ciężko ocenić pod takim kątem + dresy nie widać nóg, stąd takie a nie inne spodnie u gimnastyków, żeby było widać czy nogi są proste Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#14

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam
#15

(2015-08-06, 23:56)KARLBAR napisał(a):  Dzięki panowie za szybką odpowiedź.Zahir o mógłbyś powiedziec ile serii zrobić? Czy po 2-3 ma nogę wystarczą ?

Osobiście jestem zwolennikiem 10 serii przy pozycjach statycznych, więc po 5 na nogę. Jeśli pracujesz od razu nad dwoma pozycjami (np. waga przodem i tyłem) to obie muszą się zmieścić w 10 seriach. Przy czym jeśli robisz przodem
z jedną nogą zgiętą, to musisz robić symetrycznie, czyli np. 6 serii ( po 3 na każdą nogę robione naprzemian).
#16

Dzięki Zahir za odpowiedź. Mam pytanko czy mogę statyke rozbić na 4 dni x czego dwa dni na flagę i 2 dni na front lever? I jakie przerwy do tego dawać tak orientacyjnie? Widziałem to co napisał mi Newcio ale chodzi mi o orientacyjny czas
pozdrawiam
#17

możesz, a nie lepiej zacząć po prostu robić sylwetki gimnastyczne codziennie ? Potem robić ćwiczenia pomocnicze do elementów i z 2-3 próby zrobić jeden element i przejść do kolejnego ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#18

Dzięki Newcio za odpowiedź. W sumie teraz panowie mam trochę mętlik w głowie. Bo cenię sobie rady każdego z Was a macie różne zdania na ten temat. Tongue
pozdrawiam
#19

Weź się mocno za sylwetki i jedną pozycje statyczną np:wagę przodem a później flaga pójdzie jak po maśle.
Wyrobisz solidne podstawy co jest bardzo ważne Smile
#20

Dzięki Marcin za odpowiedź. Hmm Twoja koncepcja jest dobra ,dziwne ,że wcześniej o niej nie pomyślałem Tongue Więc narazie skupię się na sylwetka progresji fronta i rozciąganiu całość będę wykonywał 4x w tygodniu.
pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości