Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

paski gimnastyczne
#11

(2014-04-28, 09:20)KrzysiekIno napisał(a):  Czekamy Rafał na Twojego handmade'a. Big Grin

się wie Wink
pasy transportowe już kupione a otulina została mi jeszcze z pierwszej wersji drabinki do rozpięć (tej z rurek pcv)
tylko rurkę muszę dokupić Smile

(2014-04-28, 09:21)zahir napisał(a):  W sobotę w Katowicach ćwiczyliśmy w paskach francuskich. były o tyle fajne, że miały regulację i co za tym idzie można było naprawdę poczuć się pewnie przy zamachach na drążku. Powiem szczerze, że po tych próbach narobiłem sobie wielkiej ochoty na te paski Smile

w jaki sposób były regulowane?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

(2014-04-28, 10:14)rafal napisał(a):  
(2014-04-28, 09:21)zahir napisał(a):  W sobotę w Katowicach ćwiczyliśmy w paskach francuskich. były o tyle fajne, że miały regulację i co za tym idzie można było naprawdę poczuć się pewnie przy zamachach na drążku. Powiem szczerze, że po tych próbach narobiłem sobie wielkiej ochoty na te paski Smile

w jaki sposób były regulowane?

Coś jak zamki bucla - czyli takie jak do regulacji gorszych wersji taśm do kółek.

http://michalgil.pl/index.php?p127,zamek...-regulator

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#13

nie przeszkadza to podczas ćwiczeń? Wydaje mi się, że każdy może sam sobie dopasować taśmy tak, że nie będzie potrzebował regulacji.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

(2014-04-28, 11:59)rafal napisał(a):  nie przeszkadza to podczas ćwiczeń? Wydaje mi się, że każdy może sam sobie dopasować taśmy tak, że nie będzie potrzebował regulacji.

spróbowałem i stwierdzam, że nie przeszkadza Smile, choć mieliśmy też frotki chroniące nadgarstki i osłonkę obracającą się wokół drążka (niwelującą potrzebę przerzucania nadgarstków)

a argument z dopasowaniem taśm - o ile robisz sam dla siebie, to ok, choć też możesz mieć sytuację, gdy chcesz trochę luźniej bądź ciaśniej i nie masz jak zmienić, ale w kontekście sekcji gimnastycznej ciężko trzymać osobne taśmy wyregulowane pod gust każdej osoby Smile
#15

no jak nie przeszkadzają to spoko, koszt zwiększy się o ok 8-10zł ale wystarczy jedna para zamiast kilku w różnych rozmiarach. Frotki i rolki na drążek do pasków to tak czy siak niezbędne (choć widziałem jak niektórzy kręcą giganty w paskach bez frotek i rolek.
A skoro już mowa to rolkach na drążek to bardzo łatwo zrobić z rurki pcv i oklejonej taśmą samoprzylepną. O tak:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

Mi się wydaje, że dokładnie to samo było w Katowicach.
#17

na tym drążku do zamachów/olbrzymów było same surowe pcv (czy coś podobnego), z tym, że rozdzielone dla każdej dłoni osobno.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości