Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krótko i rzeczowo - Q&A
#11

Pytania na temat F1.

1. Robiąc ćwiczenia PE w czasie przerwy między nimi robię adekwatne do nich ćwiczenia uzupełniające na mobilność iM?

2. Dochodzę do mastery, gdy po 12 tygodniach jestem w jakimś ćwiczeniu np. FL/PE-1 wymasterowany na te 5x60 przechodzę na FL/PE-2 itd? Tak to powinno wyglądać?
#12

(2014-05-03, 23:43).WŚ napisał(a):  Pytania na temat F1.

1. Robiąc ćwiczenia PE w czasie przerwy między nimi robię adekwatne do nich ćwiczenia uzupełniające na mobilność iM?

2. Dochodzę do mastery, gdy po 12 tygodniach jestem w jakimś ćwiczeniu np. FL/PE-1 wymasterowany na te 5x60 przechodzę na FL/PE-2 itd? Tak to powinno wyglądać?

1. tak
2. niekoniecznie po 12 tygodniach, może być krócej (możesz zacząć od 1, 5 lub 9 tygodnia w zależności jak ci pójdzie test mastery). warunkiem jest też opanowanie iM.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#13

Kontynuując temat o F1, mam zamiar również wprowadzić go w życie. Zastanawiam się, czy początkowe etapy robić po prostu test mastery, i po zaliczonym przeskakiwać od razu do kolejnego? Nie chciał bym się puścić na głęboką wodę od razu, z drugiej strony pierwsze etapy są dosyć proste, a zaplecze przygotowawcze mam już za sobą.. ? Smile
#14

Ja tam bym sprawdził. Tak jak Rafal już gdzieś pisał: robisz mastery na treningu, jak dasz radę, to w następnym treningu robisz mastery następnej progresji i tak dalej. Smile
#15

(2014-05-04, 11:18)Krychu napisał(a):  Zastanawiam się, czy początkowe etapy robić po prostu test mastery, i po zaliczonym przeskakiwać od razu do kolejnego?

Na tym to polega. Chyba nikt nie czyta wprowadzenia...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

Mój angielski trochę kuleje Sad Dzięki Rafale


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości