Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

street workout + kolka
#1

Siemka, trenuje street workout od prawie 2 lat 0 silowni.. wlasnie zakupilem kolka i moje pytanie brzmi jakie wykonywac w miare poczatkowe wariancje cwiczenia na kolkach by sie przyzwyczaic do nich pod wzgleem sily i balansu. Dodam tylko ze wczesniej mialem stycznosc z kolkami na treningach w poznaniu ale szybko ta sila zanikla i zapomnialem w miare jakie to byly cwiczenia
PS. nie moge wykonywac zadnych figur ala front/back gdyz od 2 miesiecy mam zniesiona lordoze w odcinku ledzwiowym wiec wszelkie figury znacznie obciazajace te akton miesni jak i odcinka kregoslupa odpada, chodiz o cwiczenia typu muscle itp ogolnie cwiczenia gdzie zwieksze sile , dziekuje pozdrawiam i licze na odp Smile))
#2

naucz się najpierw podporu na kółkach ( proste łokcie, proste nogi, palce obciągnięte, wypchnięta klatka do przodu ) i ugięcia w stawie łokciowym na kółkach do prostych łokci
#3

Obejrzyj ten tutek
http://gimnastycy.pl/forum/watek-cwiczen...stawy-cz-1

poza tym przejrzyj dział z filmami instruktażowymi są tam poradniki co do MU na kółkach, drążku itp
#4

Jest też tutorial o początkach na kółkach nakręcony przez Mrówka Smile
#5

Ćwicząc sw na pewno jestes zaznajomiony z kółkami, wrzuc cos do dzialu "okiem trenera"
Jestem pewien ze pomozemy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości