Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

one arm pull up negatives
#11

Stary człowiek, naprawdę wielki szacun! Czemu nie ma Cię w naszej grupie instruktorskiej?
#12

(2014-04-02, 10:57)zahir napisał(a):  Czemu nie ma Cię w naszej grupie instruktorskiej?

Wiesz, przede wszystkim nie wiem czy się nadaję. nie znam zasad funkcjonowania tej grupy. W prawdzie mam papiery instruktora sportu i instr. rekreacji ruchowej ale w swojej branży (ostatnio nie praktykuję, ale pewne doświadczenie mam -u nas chodzi przede wszystkim o nauczenie bezpieczeństwa) - gimnastyką interesuję się od niedawna i dopiero uczę się. Z resztą na forum też jestem nowy.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#13

No i spokojnie. Na pewno zrobią Tobie znacznik na forum "Instruktor wspinaczki". Potrzebujemy fachowców. A im jest ich więcej, tym wiedza wiarygodniejsza i ludzie będą przychodzić do nas. Big Grin A, w miarę możliwości możesz pisać tutaj jakieś ciekawostki związane ze wspinaczką, artykuły, swoje doświadczenia. Ja chętnie poczytam. A te ćwiczenia na "szmatę" są bardzo dobre.
#14

Stary człowiek, chętnie podam Ci szczegóły dotyczące grupy instruktorskiej. Zapraszam do rozmowy na priv Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości