Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

podciągniecie sie na krazkach z dojsciem do klatki piersiowej
#11

W dziale tutoriale masz ten o najczęstszych błędach popełnianych we wspieraniu ciągiem. co do samego kopnięcia, to o ile jest ono niezbędne we wspieraniu wychwytem, to już we wspieraniu ciągiem nie. Cross fit wszystko robi nie samym kopaniem a totalnym bujaniem nawet na kółkach.
#12

Jalowa dyskusja.
Pierwsza rzecz, nie wrzuciles filmu ani zdjęcia wiec zupełnie nie można rozpatrywać Twojego pytania z podstawowego powodu.
Jeżeli wazysz 100kg przy wzroście 170, a twoje przedramie i biceps mają identyczny obwód, to nic Ci nie pomogą rady ani tym bardziej tutoriale na muscle up.
Najpierw trzeba zbudować siłę od podstaw, sylwetki, pozycje statyczne, wzmocnić całą górę, potem można się brać za rozwiązywanie problemow technicznych.

Jak jest, nie wiem, ale wiem, ze powyższe rady mijają się z celem, jeżeli nie podciagniesz się na drążku przynajmniej parenascie razy, prawidłowo oczywiście.
Zacznij od tego zeby dojsc do 20 powtórzeń. W chwili kiedy taka liczbe osiagniesz, jestem pewien ze zniknie Twoj problem.
#13

(2014-04-02, 19:29)Adam.Kalman napisał(a):  Jalowa dyskusja.

(...)
Najpierw trzeba zbudować siłę od podstaw, sylwetki, pozycje statyczne, wzmocnić całą górę, potem można się brać za rozwiązywanie problemow technicznych.

Jak jest, nie wiem, ale wiem, ze powyższe rady mijają się z celem, jeżeli nie podciagniesz się na drążku przynajmniej parenascie razy, prawidłowo oczywiście.

Doszedłem do tego samego wniosku, dziękuję za dodatkowe potwierdzenie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości