Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozwoj siły.
#1

Czesc. Chcialbym abyscie mi doradzili co zmienic, poprawic w moim planie.
Moje cele to:
- kilka pelnych, ladnych technicznie podciagniec/pompek na jednej rece dipow w poziomce
- utrzymywanie pozycji statycznych oraz umiejetnosci plynnych przejsc miedzy nimi: waga tyl/przod, planche, flaga, smocza flaga
- aktualnie jestem na redukcji wiec rowniez moim cele jest osiagniecie 7-9% bf, aktualnie ok 14-15%.

Plan dzienny wyglada mniej wiecej tak, wykonywany 3-4 razy w tyg:
-rozgrzewka
-progresje pompka/podciaganie jednoracz/dipy w poziomce na kolkach: drabina 1/2/3/4/5 przerwy po 60-90s miedzy seriami i 3min cwiczenia.
-progresja pozycji statycznych na podstawie postu o metodzie Sommera bodajze, czyli zmierzenia czasu trzymania, podzielenie na pol i tak 10serii.
-chcialbym jeszcze dodac progresje do pompek w staniu na rekach ale nie wiem czy sie nie bedzie to gryzlo z pompkami na jednej rece.
-rozciaganie
Czy metoda sommera dziala dobrze w poczatkowych progresjach, typu podkulona waga albo same poczatki planche?


Do tego dodaje aeroby 1h w dni treningowe, gdyz nie mam mozliwosci cwiczyc 6-7 razy w tyg.
#2

Pompki jednorącz i pompki na rękach nie będą się gryzły, tym bardziej jeśli chcesz redukować masę więcej ćwiczeń pomoże nabić dodatkowe kalorię. Metoda Sommera można stosować w każdym etapie, w przypadku podporu wagą wymagane jest stanie na rękach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości