Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień

Bardzo pozytywne z tymi dziećmi. Dzieci są lekkie, krótsze, bardziej gibkie, ogólnie to mają łatwiej. Dlatego tak fajnie patrzeć, jak wychodzą im rzeczy trudne dla dorosłych. Fajnie, że uczysz dziewczynki od małego.

Ja już nie zdążę nic poprawić, nagrać, także dzięki za rywalizację, postaram się brać udział w kolejnych wyzwaniach, o ile nie przekroczą moich niskich (jeszcze) umiejętności. Smile

Wczorajsze wypocinki Wink

Oto i ostateczne próby Big Grin Krzesełko czas krótszy ale jednak teraz z dbałością o technikę Wink

Poziomka:

Krzesełko:
[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=hhi3ROBnMCQ&feature=youtu.be[/video]

Kurde myślałem, że dzisiaj się kończy czas na wrzucenie swoich prób a tu taki zonk : C Nakręciłem przedwczoraj i dzisiaj chciałem poprawić jeszcze, ale coś mi plan nie wyszedł chyba : D Postaram się w przyszłym miesiącu zdążyć na czas : ) Bardzo ładna rywalizacja w tym miesiącu, gratuluję wszystkim.

Mako52, poziomka: 58,9, punkty karne 0,1 X 10 za gibanie przez pierwszych 10 sek. i 0,1 za opad nóg do poziomu.

Mako52, krzesełko: 41,6pkt. Punkty karne: 0,2 pkt za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie nogi podporowej od kąta prostego.

Rassio24, krzesełko: 20,4pkt. Punkty karne: 0,5 pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie rąk do ściany, 0,2pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie od kąta prostego w nodze podporowej. Jesteś silnym zawodnikiem i wykręciłeś niezły czas, szkoda, że zapomniałeś o oparciu rak o ścianę. Na całym filmiku widać jak swobodnie "pływają". Wielka szkoda, bo całe plecy ładnie przylegały do ściany i mogłeś sporo wyciągnąć Sad

Rassio24, poziomka 41pkt, zaliczone bezbłędnie do 51 sek. filmu. W tym momencie nastąpiło zgięcie nóg w kolanach i już nie złapałeś sylwetki. To jedna z najlepszych poziomek w tych Konfrontacjach pod względem technicznym Smile

SteaVe, poziomka: 32 pkt. Punkty karne: 0,1 pkt za sek przez cały czas ćwiczenia za nie w pełni zaznaczoną cechę gimnastyczną (robiłeś co mogłeś ale jesteś mało rozciągnięty, dlatego odejmuję tylko 0,1 a nie 0,2 pktWink), 0,1pkt za sek. przez cały czas ćwiczenia za brak pełnego wyprostu w kolanie wynikający z nie dostatecznego rozciągnięcia.

SteaVe, krzesełko: 57,6pkt. Punkty karne: -1pkt za zgięcie nogi swobodnej i jej opad (1:04 na filmie), 0,1pkt za sek. przez cały czas ćwiczenia za nie trzymanie rąk w ponie.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom grudniowych Konfrontacji za wzięcie udziału w konkursie. Pokazaliście wspaniałego ducha i udowodniliście, że można ostro sportowo rywalizować dopingując się nawzajem i dbając o sportową atmosferę. Wielu z Was pokonało samych siebie osiągając niesamowity progres zarówno w technice ćwiczenia, jak i długości jego trwania. Te osoby są dla mnie największymi zwycięzcami Smile

A oto oficjalne wyniki:

I miejsce Mako 52 - 100,5 pkt

II miejsce Ojciec - 91,5 pkt

III miejsce Tullar 90,9 pkt

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i podkreślam, że dla mnie zwycięzca jest każdy, kto wziął udział w tym konkursie i pokonał samego siebie. Zdobywców pierwszych 2 miejsc proszę o wysłanie adresów i numerów telefonu w prywatnej wiadomości do mt idea.pl. Zdobywcę miejsca 3 proszę o przesłanie tych danych prywatną wiadomością do mnieSmile

Dziękuję za Wasz udział i sportowe emocje. Pozdrawiam SIŁA !!! Smile

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom a w szczególności dziewczynkom . Zahir fajny byłby konkurs dla dzieci ja swoją córeczkę trenuję ;-) . Jak wyjdę ze szpitala to sam dla siebie sprawdzę się w ww konfrontacjach bo w tym miesiącu nie miałem jak... Życzę dużo wytrzymałości do nowych konfrontacji 2014r. i oby był to rok bez kontuzji za to z dużą dozą progresującej siły i skilla! Moc!

Tomo, ko kurs dla dzieci już jest. Wstawiaj filmik z córą do wątku "mali mistrzowie" Smile

zahir - Dla Ciebie również należą się ukłony w trud włożony w tym miesiącu w ocenianie naprawdę dużej ilości filmów, było sprawnie i szybko, za to Szacunek!!

Chylę czoło dla 1 i 3 Miejsca, a najbardziej mam też Szacunek dla wszystkich którzy brali udział, bardzo mi się podobały wasze filmy które mówiły, że chęć do sportu jest ogromna, to cenię najbardziej !!

A zatem Życzę Wszystkim w Nowym Roku - Wszystkiego Najlepszego , Wielkiego Progresu, wiele radości ze sportu z którego czerpiemy radość życia, również życzę w miarę prawidłowego odżywiania na nową energię każdego dnia.
Pozdrawiam Wszystkich - Ojciec.

Mnie niestety choroba + mała kontuzja wykończyły... Za to od 6 stycznia wznawiam treningi Smile
Szacunek dla wszystkich, którzy brali udział w konfrontacjach w tym miesiącu jak i dla Zahira, który szybko i dokładnie oceniał Wink

Jo, jo. Zahir ma fach w sędziowaniu. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości