Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień

Kello, poziomka: 20,8pkt, punkty karne: 0,1pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za gibanie i 0,1pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za opad nóg do poziomu. Nogi powinny być powyżej, tak ciągnąłeś ale nie byłeś w stanie ustabilizować ich w górnym położeniu i ciągle spadały, więc zaliczam poziom. Biorąc pod uwagę Twój wiek jesteś zawodnikiem o ogromnych perspektywach, więc mam nadzieję, że zobaczę Cię w kolejnych Konfrontacjach Smile

Kello, krzesełko: 19,8pkt. Punkty karne: 0,2pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie nogi podporowej od kąta prostego i 0,1pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie powierzchni całych rąk do ściany. Dostałeś jeszcze 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za brak cechy gimnastycznej (obciągniętych palców) ponieważ stopy nie było widać w kadrze i nie mogłem tego ocenić. Ale i tak wynik masz lepszy niż niektórzy doświadczeni zawodnicy Wink

P.S. Brat świetnie sobie poradził z kamerą, biorąc pod uwagę jego wiek Smile

Dzięki, starałem się jak mogłem, za późno się obudziłem, ale chciałem chociaż pokazać że żyję, krzesełko nie ocenione wgl ze względu na kamerowanie czy pominąłeś? Smile (tak z ciekawości pytam bo chciałem wiedzieć czy wgl dobrze trzymałem ręce i czy dobry kąt). Od następnych konfrontacji postaram się bardziej walczyć, wiek to nie przeszkoda jak ktoś powiedział, więc trzeba się rozwijać, dzięki za uwagi bo kształtują, no i na 99% od stycznia będę uczęszczał do Gdańskiej sekcji gimnastycy.pl więc i tam na pewno się czegoś nauczę.


(Napisałem wiadomość właśnie jak ty odpisałeś, cecha gimnastyczna była bo to mój priorytet zawsze, brat mi kiedyś zwrócił uwagę że mam stopy sztywne jak cholera i od tamtego czasu obciągam te palce jak najmocniej Big Grin )

Ojciec, poziomka 54,5pkt. Punkty karne: 0,1 za sek. za gibanie i 0,1X4 za opad nóg do poziomu. Co tu dużo gadać masz żelazny brzuch i nawet wiatr Ci nie przeszkodzi Smile

Ojciec, krzesełko: 37pkt.

Chudini, krzesełko: 29pkt. Punkty karne: 0,5pkt X2 za oderwanie rąk od ściany, 0,2pkt za sek. przez cały czas ćwiczenia za odchylenie nogi podporowej od kąta prostego, 0,1 za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie rąk całą powierzchnią do ściany, 0,1 X4 za opad nogi swobodnej poniżej poziomu. Gratuluję, poprawiłeś swój poprzedni wynik ponad 2 krotnie!

Jako że mnie nawiedził znowu ból pleców i nie mogę nawet podnieść nóg do poziomu to wystawiam moje dwie rezerwowe Smile

pierwsza młodsza wiekiem i stażem treningowym więc i czas krótszy:

druga wytrzymała nieco dłużej:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Rafał, dla mnie rewelacja. Właśnie podsunąłeś mi pomysł na nowy konkursSmile

Rafał szacunek za wstawkę, pozytywnie bardzo, aż pojawił się uśmiech na mojej twarzy. Tego brakowało w konfrontacjach.

Druga próbaSmile



Rafał, miałem nie wrzucać poziomki jak zobaczyłem konkurentkiBig Grin

rafal , bardzo mi się to podoba jak dzieci wkładają serce w jakieś ćwiczenia , świetne poziomki im wyszły . Ją trenowałem ostatnio z dziećmi z Ju Jitsu na sali to chciałem zrobić z którymś z nich Back Levera , to żaden nawet poziomki nie zrobił, a były to już starsze dzieci.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości