Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kłamstwa gimnastyków
#11

(2013-12-02, 11:30)Chudini napisał(a):  
(2013-12-02, 11:27)Newcio napisał(a):  to chciałem przeczytać, by się upewnić i gratki za wysoką poziomkę to jest coś, mi brakuje jakieś ok 20-30 stopni do wysokiej poziomki

Nie mi gratulować, bo nie moje, tylko taki dowód, że się da. Mi sporo brakuje.

Chudini, z czasem sie uda.
Ja w sobote po raz pierwszy zrobilem poziomke na podlodze i bardzo sie z tego ciesze. Niby nic wielkiego, ale dalo mi to motywacje do dalszych treningow, bo widac postepy Big Grin
Wie ktos czemu poziomka na podlodze jest znacznie trudniejsza niz na poreczach?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#12

Poziomka na podłodze jest trudniejsza niż na poręczach, bo łapiąc poręcze masz lepszy chwyt. Poza tym robiąc na podłodze musisz utrzymywać nienaganną technikę, bo nawet niewielkie opadnięcie nóg powoduje, że dotykasz nimi ziemi.
#13

Wczoraj próbowałem wyżej nogi w poziomce podciągnąć i byłem zadowolony z moich 45 stopni, no ale cóż, aby iść dalej trzeba się bardzo rozciągnąć. Wszystko przyjdzie. Pamiętam jaki byłem zadowolony jak pierwszy raz udało mi się poziomkę zrobić, po 2 tygodniach ćwiczeń pod nią.
#14

Nie był, zbyt chaotyczne ruchy i mało gracji, gimnastykowi nie rozpadają się nogi przy podciąganiu i wymachach, poza tym krokodyl na poręczach to nie jest element gimnastyczny, gimnastyk jeżeli robi podpór przodem na poręczach to go pokazuje, jeżeli nie, to nie pokazuje, nie znam gimnastyka który chciałby pokazać krokodyla Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości