Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do oceny
#21

Na sprawność fizyczną się przekłada, to tak jakby ktoś zapytał:"Po co trenujesz?" przecież profesjonalistą nie będziesz. Jednak zahir'owi chodziło o to, że trzeba być wszechstronnym, a te 2 ćwiczenia takim Cię nie uczynią i lepiej mieć jakieś wyższe cele, najlepiej zadać sobie pytanie co wtedy jeśli będziesz się podciągał/robił pompek x razy? Jeśli potrzebne Ci to do testu sprawnościowego to czemu nie. Tymi banalnymi programami dojdziesz do tego. Możesz spróbować na podciąganie recon ron program, albo armstrong pull ups program, też nie są złe. Jednak każdym dojdziesz do celu.
#22

na kondycje i wytrzymałość polecam biegi przełajowe z przeszkodami i najlepiej w górach połączone z triathlonem i w międzyczasie zadania ruchowe typu crossfit, siekierką ściąć drewno, porąbać i zbudować dom, potem z rzeki w wiadrach przynieść wodę, nazbierać chrustu i rozpalić ogień dzięki krzemieniom, ugotować wodę na herbatę z igieł sosny, a potem wyciosać kanu, z kanu na głowie biegniesz na szczyt góry i potem spływasz rzeczką, a dopiero potem rower i pływanie.
#23

No i tu Chudini Ci dziękuję.. I Newcio 'wi też Wink
Od następnego tygodnia pójdę planem armstronga, ale jeszcze chciałbym robić te pompki. Jak to mogę zmieszać? Biegać codziennie czy 3-4 razy w tyg.
Rozciąganie musi być zaraz po treningu czy może być oddzielone od treningu 30 - 60 min. przerwą ?
Pozdro Big Grin
#24

- W leżeniu tyłem pod drabinką ( głowa skierowana do drabinek ), zaczepiamy wyprostowaną nogą żerdzi, drogą nogę prostujemy i dążymy nią do podłoża

Newcio dzięki. Moim zdaniem to najlepsze ćwiczenie na rozciągnięcie "dwójek" jakie do tej pory wykonywałem. Odcinek lędźwiowy odciążony. Napięcie czuję wzdłuż całego mięśnia, ale nie w odcinku ścięgna. Łatwa progresja. Do tego rozciąga się jednocześnie zginacze stawu biodrowego nogi wolnej. Jednym słowem rewelacja, Pavel powinien brać u ciebie korepetycje Smile. Nie mam dostępu do drabinki ale nogę zaczepiam pod stołem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości