Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wojciech Dziedzic "B-Boy Foundation"
#1

[align=center][align=center][align=center][align=center][align=center]Witam!

Proponuję Wam książkę dotyczącą treningu tańca "Breakdance".

[Obrazek: Fundamenty-Stylu-Okładka-Książki-RGB.jpg]

B-Boying nie jest tylko tańcem, czy formą aktywnego spędzania czasu. Jest to tętniąca życiem idea rządząca się swoimi prawami. Sama nauka kroków bez znajomości tych praw daleko Cię nie zaprowadzi. To tak jak byś grał w piłkę nożną, potrafiąc kopać, ale nie znając zasad, nie wiedząc czym jest aut, spalony itd.

Mam do zaoferowania niezwykły i jedyny taki poradnik, który jest wypełniony ogromną ilością praktycznej wiedzy jak stawiać pierwsze kroki w B-Boyingu.

Książka jest kierowana głównie do osób początkujących, ale i bardziej zaawansowani tancerze mogą znaleźć tu coś dla siebie.

Publikacja zawiera w sobie odpowiedzi na wiele pytań, które zadają osoby rozpoczynające swoją przygodę z tańcem.

Poradnik jest pisany w sposób bardzo przystępny.
Jest tu szeroko opisana filozofia Foundation w B-Boyingu oraz zostały wyjaśnione najważniejsze pojęcia:

Flavour/Styl,
Rockin,
Stance,
Flow,
Variations,
Inspiracja,
Improwizacja,
Feeling,
Blow Up,
Finishing Move,
Killing The Beat,
Levels,
Foundation Moves/Basic Steps

W książce zostały omówione elementy z jakich składa się B-Boying:
Top Rock.
Brooklyn Rock.
Drops.
Footwork.
Floorwork.
Freez.
Power Move.

Znajdziesz tu również rady odnośnie:
technik motywacji do treningu,
rozgrzewki,
ćwiczeń na stawy,
ćwiczeń siłowych,
rozciągania,
odchudzania,
zabezpieczania ciała przed kontuzją,
praktyczne wskazówki jak radzić sobie z tremą.

Zostały tu uwzględnione ćwiczenia, które ułatwią Ci opanowanie takich figur jak Thomas, czy Windmill.
Wiedzę ta w dużym stopniu pomoże Ci budować pewność siebie, motywację i tężyznę fizyczną.

Książka jest dedykowana wszystkim osobom które nie mają możliwości skorzystania z mądrości doświadczonego tancerza i zmuszeni są trenować samodzielnie.

Nie kupuj przysłowiowego „kota w worku”

Darmowy fragment<klik>

Sprawdź!
#2

Na okladce raz jest "Fundation" a raz "Foundation". To blad czy celowe?
#3

(2013-09-12, 17:01)Jugger napisał(a):  Na okladce raz jest "Fundation" a raz "Foundation". To blad czy celowe?

Wow trafne spostrzeżenie Exclamation Trzeba będzie ochrzanić grafika za ten błąd. Dziękuje za informację. Kurcze, że też sam tego nie zauważyłem... Powinno być "Foundation"
#4

Mnie najbardziej interesują metody treningowe stosowany w B Boyingu. Na ile są "domorosłe" a na ile profesjonalne. Podejrzewam, że podobnie jak w parkour na wyższym poziomie jest bardzo duży profesjonalizm. Połączenie metodyki z tańca, akrobatyki, gimnastyki i sztuk walki może być bardzo ciekawe. Fajnie jakbyś o tym trochę napisał albo wrzucił jakiś tutorialSmile
#5

(2013-09-12, 21:52)zahir napisał(a):  Mnie najbardziej interesują metody treningowe stosowany w B Boyingu. Na ile są "domorosłe" a na ile profesjonalne. Podejrzewam, że podobnie jak w parkour na wyższym poziomie jest bardzo duży profesjonalizm. Połączenie metodyki z tańca, akrobatyki, gimnastyki i sztuk walki może być bardzo ciekawe. Fajnie jakbyś o tym trochę napisał albo wrzucił jakiś tutorialSmile

Domowe to są na pewno, ale czy rosłe Smile W siłę urosłem, ale się nie rozrosłem przy takim treningu Smile
#6

(2013-09-12, 17:50)Wojas napisał(a):  
(2013-09-12, 17:01)Jugger napisał(a):  Na okladce raz jest "Fundation" a raz "Foundation". To blad czy celowe?

Wow trafne spostrzeżenie Exclamation Trzeba będzie ochrzanić grafika za ten błąd. Dziękuje za informację. Kurcze, że też sam tego nie zauważyłem... Powinno być "Foundation"
Czasami jest tak, ze sie patrzy setki razy i sie nie widzi, a ktos inny od razu zauwazy. Pewnie kazdy kto pisal jakas prace dyplomowa to zna Wink

Mam nadzieje, ze do druku z errorem nie poszlo Big Grin

ps. chociaz "Fundation" jako gra slowa "Fun-" tez ma ciekawy wydzwiek Big Grin
#7

Poszło do druku, ale na razie w 30 szt. Teraz będę składał zamówienie na 500 Big Grin
#8

No 30, to jeszcze nie tragedia Big Grin

No to moze zrob z tych 30 jakis "limited edition" albo cos podobnego Big Grin Takie "misprinty" to potem czesto sa biale kruki Big Grin
#9

Dobrze prawisz Big Grin
#10

O, więc zamówioną przeze mnie książkę możesz wysłać z błędem. Może kiedyś zatobię na tym białym krukuBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości