Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wojciech Dziedzic "B-Boy Foundation"
#21

a gdybyś miał polecić jakieś miejsce w internecie z dobrymi tutkami - takimi, żeby w wolnym czasie móc popróbować z ciekawości, dla urozmaicenia swojej aktywności fizycznej oraz zabawy - co byś polecił? Smile
#22

Jeśli chodzi o power move bo przypuszczam, że to Cię interesuje to warto znaleźć na YT gościa o nicku "pigmie123". Ma bardzo konkretne tuty Smile
#23

Przejrzałem kilka i faktycznie całkiem fajnie wytłumaczone różne 'trikasy', dzięki, rep dla Ciebie Smile
#24

Książkę przeczytałem z ciekawością. Było to moje pierwsze zetknięcie z podstawami B Boyingu, więc wszystko było interesująceSmile

Szczególnie zainteresowała mnie część treningowa. Ten taniec wiele elementów zaczerpnął z gimnastykiSmile Inne elementy są autorskie dla B-Boyingu ale mogą stanowić fajny przerywnik w treningu gimnastycznym. Metodyka rozgrzewki i treningu jest dokładnie taka sama jak w gimnastyceSmile Jedyna różnica polega na tym, że B- Boye ćwiczą ZAWSZE przy muzyceSmile

Myślę, że razem nam po drodze. Tancerze mogą wynieść wiele metodyki z treningów gimnastycznych a gimnastycy przełamać rutynę treningową wprowadzeniem elementów z B- Boyingu.

Z niecierpliwością czekam na kolejne pozycje. Szczególnie interesujące byłyby taki w których dokładnie podana byłaby progresja i metody treningowe do nauki konkretnych figurSmile
#25

Recenzja książki zamieszczona przez instruktora B-Boyingu

http://www.gangel.6po.pl/darksqueeze/boo...dation.php
#26

Nowa okładka Shy

[Obrazek: Nowa-okładka.png]
#27

Według mnie fajniejsza od pierwszej wersji Smile
#28

Właśnie wiele osób mi mówiło, że poprzednia nie oddaje klimatu, zbyt techniczna. Dlatego postanowiłem ją zmienić Smile
#29

Z tej racji, że książka świetnie się sprzedaje i ma same pozytywne opinie postanowiłem dołożyć wszelkich starań, aby nagrać audiobooka. Wiele osób zgłosiło się do mnie z tą prośbą ponieważ nie przepadają za czytaniem książek.

Właśnie dzisiaj skończyłem nagrywanie Smile Pozostało tylko załatwić formalności wydawnicze Smile
#30

A co z rysunkami, czy zdjęciami zawartymi w książce?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości