Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Suplementy
#41

(2013-09-10, 12:05)zahir napisał(a):  Panowie, ostrzegam, usuwam każdy następny post nie na temat i wlepiam punkty ostrzeżenia!

Okej, poswiece sie i podejme obrony, bo jezeli cos jest sluszne, to zasluguje na obrone oraz na to, zeby kolejni ludzie nie uczyli sie rzeczy, ktore sa nieprawda oraz powielali bzdurne poglady. Sam nieraz zahir podkreslales stanie na strazy fachowosci forum i pisales, ze ponad wszystko wazniejsza jest fachowosc i kompetencja. Uwazam, ze wazne jest wyrazne okreslenie, bo ten termin jeszcze nieraz sie pojawi w rozmowach i zeby wtedy byla jasnosc co do tego.

Tycie to jest proces nabierania tkanki tluszczowej, otluszczanie sie ciala. Ludzie otyli to ludzie tlusci i chorzy a nie zbudowani i umiesnieni. Nie da sie tyc na masie miesniowej, bo to nie jest tycie tylko rozrastanie sie, anabolizm. I nie ma znaczenia w na jakim to forum i w jakim kontekscie. Zas widac wyraznie, ze niektorzy myla tycie z przybieraniem na wadze, i rowniez jest to bledne rozumowanie.
#42

Jugger, jeśli chcecie dyskutować o tyciu załóżcie sobie oddzielny temat. Ludzie wchodzą w wątek o suplementach, bo chcą się czegoś dowiedzieć na ten temat a czytają o tyciu. W dodatku Wasza dyskusja nie jest miła. Wzajemnie zarzuccie sobie brak kompetencji, inteligencji itp. Po raz ostatni bardzo Was proszę o kulturalną dyskusję jak wtemacie albo założenie nowego wątku. Naprawdę kolejne posty nie na temat usunę i dam punkty ostrzeżenia.
#43

Rozumiem zahir, jest ok. Masz racje i ja to rozumiem.

Tylko nie doprowadzajmy do takich sytuacji, ze nie wolno juz sie z kims nie zgodzic, a jak ktos komus zarzuci, ze sie myli albo jest w bledzie (w koncu mylic sie jest rzecza ludzka) to od razu spotka sie z atakiem i pisaniem skarg. W koncu nie pisalem z zadnym niemilym zamiarem dopieczenia tylko sprostowalem, a to juz sie mojemu adwersarzowi mocno nie spodobalo i od razu zarzucil mnie jakimis obelgami. Wtedy rzeczywiscie robi sie niemilo.

@ ewentualnie wydziel temat np pt "tycie a przybieranie na wadze" albo jakos tak.
#44

Oczywiście, że wolno zwracać sobie uwagę. Chodzi tylko o to by po pierwsze robić to w temacie, po drugie merytorycznir i bez wycieczek osobistych. Cieszę się, że zakończyliście spór:-)
#45

(2013-09-07, 14:22)Brachu napisał(a):  Jestem w szoku że takiego tematu jeszcze nie ma.

Teraz już wiesz dlaczego nie było Wink

A żeby było na temat to... od siebie mogę polecić kilka specyfików.

Węgle: Olimp Carbonox
Białka: Hi-tec Whey C6, Hi-tec BCAA Powder
Witaminy: Olimp Vita-min Multiple Sport, Trec Vit C Strong 1000
Regeneracja, polepszenie jakości snu: UNS ZinMag6, Scitec ZMB6
Na stawy: UNS Animal Flex, Nutred Flexit, Fitmax Cissus
#46

A powtarzałem setki razy że temat odżywiania to temat tak samo intymny jak seks i nie powinno nikogo obchodzić co i w jakich ilościach wkłada na talerz, póki osiąga swoje cele. Ale dyskusje o odżywianiu zawsze sprowadzają się do najniższego poziomu Smile
#47

(2013-09-10, 13:19)naks napisał(a):  
(2013-09-07, 14:22)Brachu napisał(a):  Jestem w szoku że takiego tematu jeszcze nie ma.

Teraz już wiesz dlaczego nie było Wink
Big Grin dobre Big Grin
#48

To ja mam konkretne pytanie do Was bo sami tu fachowcy od suplementów Wink mianowicie szukam preparatu multiwitaminowego opartego na składnikach pochodzenia naturalnego, roślinnego, dostępnego w Polsce za rozsądne pieniądze. Ktoś ma wiedzę na ten temat ?
#49

Chlorella i/lub Spirulina. 100% naturalnosci.
Roslinne to warunek?
#50

Zanim dalej ruszysz temat to polecam ciekawy ARTYKUŁ.
A co do alg i innych "takich" to ciężki "orzech" do zgryzienia. Kolega - wegetarianin - stosuje te suplementy.
Miałem to w rękach i tak sobie pomyślałem, że aby się skusić na to, musiałbym zamknąć oczy, nos i inne dziuiry, łącznie z ustami Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości