Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Podobno się zalałem. Czas wypłynąć." - Moja motywacja.
#41

(2013-09-09, 15:07)krzysiek20ino napisał(a):  No i niestety nic nie wykazało zdjęcie RTG... bez zmian radiologicznych.... A ręka nadal boli. Jedyne co na mnie działało to opalenizna... Gdy sobie spiekłem ciało to czułem ból spieczenia, ale ból mięśnia od razu ustąpił... Czy mogę sobie okłady z termoforem robić, czy znacie jakieś inne sposoby?

Dziwne, że zrobili Ci RTG a nie USG... Wydaje mi się, że na RTG wyjdą tylko uszkodzenia kości, a chrząstki są słabo widoczne. Jak miałem jakieś zapalenie w kolanie, to tylko USG mi robili, bo tylko na nim było coś widać.
Ja bym poszedł do innego lekarza. Tak na wszelki wypadek żeby ktoś inny zobaczył.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#42

Zawsze warto zasięgnąć opinii kilku lekarzy. Niestety wielu lekarzy nie jest kompetentnych jak w każdej innej dziedzinie.
#43

(2013-09-09, 18:49)rafal napisał(a):  hmmm właśnie sobie uświadomiłem jaki ze mnie hipokryta - sam ćwiczę nawet jak boli, bo nie mogę usiedzieć na dupie... Big Grin
Ja tez cwicze jak mnie boli Big Grin Niektorzy mowia, ze jak boli to rosnie ...Big Grin
#44

RTG, USG, Tomografia / Rezonans, taka powinna być kolejność działań jeśli poprzednie badanie nic nie wykazuje Wink
Ja za tydzień idę na rezonans L-S, zachęcam do nie odkładania takich badań na dalsze dni, miesiące, a w moim wypadku lata Tongue
#45

Krzysiek, ja doradzę trochę inaczej. Moim zdaniem najpierw zorientuj się, który lekarz w twoim mieście ma dobrą opinie jeśli chodzi o diagnozę i leczenie takich urazów. Myślę , że lepiej będzie szukać wśród specjalistów od rehabilitacji, a nie ortopedów ponieważ ci drudzy zajmują się głównie leczeniem zabiegowym. Mieszkasz w Inowrocławiu, jest tam trochę sanatoriów więc doświadczony specjalista rehabilitacji powinien się znaleźć. Byś może po samym badaniu będzie w stanie określić co ci dokładnie dolega i powie jak postępować dalej.
#46

Jestem zarejestrowany do ortopedy już na 02.11.2013r.
#47

Robert mądrze radzi. Dobrym rozwiązaniem jest też ortopeda mający doświadczenie w pracy ze sportowcami.
#48

Tej, bo mi się wydaje, że się tu teraz obijasz przez tę kontuzję, nogi możesz dalej robić, jak i niektóre ćwiczenia na brzuch, nie ma op.......nia!
#49

Oczywiscie! Motywacja tez ma znaczenie. Jak wpadniesz w rytm to obijanie wtedy stanie sie irytujace i cos samo cie bedzie nakrecac do cwiczen. Ja musze wstawac o 5 rano zeby moc cwiczyc, teraz juz jest prawie ciemno i zimno o tej porze. Ale niedawno postanowilem sie wyspac, wstalem o 7, tomialem takie wyrzuty sumienia, ze w pracy gwintowalem pistolety co godzine w ramach pokuty Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości