Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TRX
#11

Dokładnie trx montujesz na drzwiach - wiadomi nie ma pełnaj funkcjonalności wtedy, nie zrobisz wszystkich ćwiczeń tak jakbyś podwiesił pod sufitem, ale i tak jest dobrze. Fajnie się robi australian pull up, rozpięcia itd, ja polecam Smile

"Uważaj aby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
#12

macie jakis namiar do trx w dobrej cenie? chcialbym sie przyjrzec. co prawda zostaly mi tasmy po kolkach jak zamowilem sobie te z miarka ale gadzetow nigdy za wiele Big Grin
#13

Zahir - Door Anchor to jest naprawdę dobra rzecz. Przy odrobinie fantazji można zrobić trening właśnie kiedy nie możemy TRX podwiesić pod sufitem. Wtedy taki TRX umożliwia zrobienie przynajmniej niektórych ćwiczeń nie mając dostępu do drążka i kółek.
#14

Panowie, sorki za głupie pytanie ale czy Door Anchor to jakaś dodatkowa przystawka, do TRXa, czy jest w każdym?
#15

To dodatek. Ale na allegro można trafić już z tym dodatkiem w cenie.
#16

Ja kupiłem z tym, w wersji Force 3 (rączki gumowe) za 175 z wysyłką.

"Uważaj aby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
#17

Wielkie dziękiSmile Jako że często wyjeżdżam, rzecz jest warta rozważeniaSmile
#18

Ze mną TRX właśnie rusza na wakacje do Włoch więc zostanie gruntownie przetestowany... taki w każdym razie mam ambitny plan Wink

"Uważaj aby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
#19

Po powrocie koniecznie podziel się wrażeniami.
#20

No to jestem po urlopie Smile
TRX przydał się bardzo - w pierwszym tygodniu mogłem go podwiesić do drzwi, wiadomo funkcjonalność trochę mniejsza, ale i tak australijsko podobne podciąganie, rozpięcia i wspomagane pistolety można wygodnie robić.
W drugim tygodniu mogłem podczepić do schodów na wysokości sufitu. No i tak można ćwiczyć Smile. Podciąganie, dipy nawet (z nogami na ziemi jeszcze)... wszystko. Polecam Smile

"Uważaj aby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości