Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

v-sit bruce lee
#1

Witam
W wielu starych materiałach pisze że bruce lee mógł utrzymać pozycje v-sit ponad 30minut.
Co sądzicie o tym?Czy jest to możliwe?
#2

Ja też o tym w paru miejscach słyszałem.

A co to za stare materiały, o których mówisz? Bo jeśli o jakichś poważniejszych książkach, czy artykułach, to można zgłębić temat, bo ja na przykład zasłyszałem to na jakimś kwejku czy innym bzdurnym portalu, więc specjalnie się nie przejąłem. Wink
#3

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, mimo, że Bruce Lee był jednym z lepszych zawodników jakich świat widział. 30 minut to strasznie długo w pozycji statycznej, moim zdaniem nie ma opcji.
#4

Czytałem gdzieś ,wypowiedzi jego znajomych o wyczynach jego.Też czytałem gdzieś że potrafił kopnąć tak prawie 200kg worek że wyrwało go i poleciał 1-2 metry.
#5

Myślę, że to tylko legenda. Poza tym nie jest to inspiracja dla moich treningów. Jeśli to miała by być prawda, to działa dołująco.
#6

W końcu był maniakiem trenowania brzucha(też podobno ;D) więc może ziarnko prawdy w tym być.
#7

a ja słyszałem że Chuck Norris... Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

A ile pompek zrobi Chuck Norris?












Wszystkie ;D
#9

Spróbujcie wykonać podpór przodem na przedramionach 5min, a teraz pomyślcie ,że wysoka poziomka jest znacznie trudniejsza i trzeba trzymać 6 razy dłużej Smile.
#10

5min w podporze przodem to faktycznie czuć... co nie zmienia faktu, że rekord świata to ponad trzy godziny. Więc są jednostki, które potrafią... stąd nie zdziwił by mnie zbytnio ten v-sti Bruce'a Wink

"Uważaj aby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości