Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[oddzielony] Rozmowy o życiu i jego przejawach
#21

(2013-08-17, 13:46)Adam.Kalman napisał(a):  
(2013-08-17, 13:37)Luko napisał(a):  ... ale nie będę specjalnie nagrywał Ci filmików Smile

Smile

Luko juz nieraz wrzucales rozne filmiki, wiec wg mnie nie powinienes miec problemu z wrzuceniem kolejnego, to chyba pare sekund zabawy, duzo mniej niz np z filmem o technikach napiecia.
Mnie tez ciekawia te "super efekty" i chetnie je bym zobaczyl i moze nieco zweryfikowal podejscie, bo jak na razie to dzieki radzie Adama (tej o skrecie dloni) udalo mi sie zrobic samodzielny handstand Big Grin

ps. a jak sie naucze wrzucac filmy to pewnie tez kiedys wrzuce, ale podobno do tego potrzebna jest jakas kamera Big Grin
#22

Jugger, wystarczy nawet film z komórki. Nie musi być jakość hdWink
#23

Czekamy cały czas Smile
#24

Oj pressy to nie jedna dziewczynka zrobi. Big Grin
#25

Ja mam nadzieje, ze Luko w koncu wrzuci ten film, przeciez wrzucal juz nieraz filmy, wiec kolejny to nie bedzie zaden problem. Mam nadzieje, bo w innym wypadku to by wygladalo tak jak to opisal zahir:

(2013-08-17, 15:13)zahir napisał(a):  Luko, uważam, że jesteś facetem z potencjałem. Lubię czytać Twoje artykuły ale w niektórych przesadzasz. Proponuję albo stonować, albo pokazać nam, że rzeczywiście jesteś taki niesamowity jak piszesz. Podobno masz "niesamowite" rezultaty w staniu na rękach. Jednak nie wrzuciłeś filmiku na Konfrontacje. Z tego co pisałeś trenujesz również wagi swoimi metodami i masz rewelacyjne rezultaty. Też nie widziałem filmiku. Nie widziałem Cię na żadnym seminarium. Doświadczenie życiowe mówi mi, że ludzie którzy dużo mówią a mało pokazują, tak naprawdę niewiele potrafią. Choć jeśli wrzucisz filmik i zaskoczysz mnie poprawnością techniki, odszczekam wszystko co napisałem i zrobię sobie koszulkę z Twoim zdjęciemSmile
#26

Luko sie obrazil czy co? Nie pisze, a zaglada, nie wrzuca filmu ani nowych artykulow a obok na forum ciagle pisze i radzi. Nie bedzie tych filmow z pressami? Poszukam sobie innych na YT w takim razie jak nie chce wrzucic, myslalem, ze z niego wiekszy kozak Sad
#27

Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości