Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

gymnastic bodies
#51

Być może nikt nie jest tak rozciągnięty jak Ci z GB, by tak robić supermana wysoko.
#52

Ja też nie jestem. W każdym razie kiedy starałem się ciągnąć nogi jak najwyżej odczuwałem ból w odcinku lędźwiowym, kiedy utrzymuję je równolegle do podłoża jest OK tyle tylko, że przy takim ułożeniu kołyski nie da się już zrobić
#53

Ja tymczasem z niektórych progresji wziąłem sobie po dwa ćwiczenia.
#54

Ja też trochę mieszam. Większość ćwiczeń na mobilność robię podczas rozgrzewki. Samą rozgrzewkę i ćwiczenia mobilności wykonuję też rano w dni, w które nie ćwiczę - zauważyłem że ruchomość stawów oraz stopień rozciągnięcia szybciej się zwiększa. Poza tym dodałem wznosy nóg w zwisie na drążku metodą smarowania gwintów i to w zasadzie wszystkie moje modyfikacje.
#55

Podjąłem decyzję - skoro nas wywalili z sali to kasa przeznaczona na zajęcia zasili konto Sommera a ja stanę się posiadaczem F2 Cool

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#56

Correct!
#57

mam! muszę powiedzieć, że w F2 zaczyna się powoli robić grubo Big Grin
teraz jak najszybciej skończyć F1...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#58

A ja sobie chyba zrobię przerwę znów. Nadgarstek z seminarium się odzywa...
#59

Rafał, po jakim czasie od zakupu dostales dostep do F2?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#60

(2014-01-06, 12:35)Darren napisał(a):  Rafał, po jakim czasie od zakupu dostales dostep do F2?

Od razu

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości