Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

gymnastic bodies
#31

Pewnie, niech już to będzie na ostatni guzik dopięte.
#32

Pod koniec stycznia ma się pojawić handstand two a w lutym rings one. Skąd na to wszystko brać kasiorę???

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#33

A tak na poważnie, czy jest nam to potrzebne? I w jakim stopniu?
#34

Czy jest nam to potrzebne? Każdy sam powinien sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Programy Sommera są bardzo fajnie skonstruowane bo nadają się dla każdego, od początkującego do zaawansowanego. Stopniowo przygotowują przede wszystkim stawy do większego obciążenia.
Jeżeli jesteś w stanie ułożyć sobie program treningowy, który pomoże ci osiągnąć twoje cele bez ryzyka kontuzji i wiesz, że czas który przepracujesz wg tego programu nie będzie czasem zmarnowanym, to nie potrzebujesz płacić za to komuś innemu.
Ja nie ufam swojemu doświadczeniu bo go nie mam Smile i szkoda mi czasu na nieefektywny trening albo co gorsza leczenie kolejnych kontuzji spowodowanych przez przerost ambicji.
Przetestowanie Mastery z F1 uświadomiło mi gdzie mam braki w podstawach i chyba zdecyduję się na ich załatanie serią Foundation. Nawet jakbym miał sam kupić całą serię to koszt miesięczny jest niewielki (zakładam, że ukończenie jednej części zajmie min 6mcy).
Przemawia do mnie ponad 30-letnie doświadczenie Sommera z gimnastykami i ponad 5-letnie z amatorami oraz pozytywne opinie tych ostatnich odnośnie serii Foundation.
Dzięki Krzychu że zadałeś to pytanie, bo do tej pory się wahałem ale napisanie tego posta spowodowało że nabrałem pewności Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#35

Ja w ogole uwazam, ze lepiej zeby kazdy kupil to tak byloby uczciwie. Calkowity koszt to 275$, jedna czesc to min. 6 m-cy treningu, ale tak to ponoc program mozna skrocic w F1, w F3 i 4 ponoc sredni pomysl. Minimalny czas na jaki jest rozpisany program dzien po dniu to 2 lata, czyli 11,5$ na miesiac, czyli ok. 35zlExclamation

Patrzac na rzeczywisty czas treningu a nie teoretyczny to jeszcze mniej. Chyba kazdego na tym forum na to stac, bo nawet jak ktos jest jeszcze uczniem to ma znacznie wyzsze kieszonkowe

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#36

No luz Rafale. Big Grin Ja też nie ufam, jestem na etapie testowania innego planu. Big Grin Od poniedziałku biorę się za ten i zdam relację. Oczywiście muszę nieco zmodyfikować.
#37

testował ktoś mastery z F1? pochwalcie się Wink
ja zacząłem dziś trening od:
FL/PE3 - tydzień 9/12
sPL/PE4 - tydzień 9/12
HBP/PE3 - tydzień 5/12
RC/PE6 - tydzień 5/12
MN/PE3 - tydzień 9/12
SL/PE1 - tydzień 5/12 (tu niestety kontuzja pleców mnie ogranicza)
SLS/PE4 - test (zdany, więc na kolejnym powinno być SLS/SE1 ale zastanawiam się nad odpuszczeniem SLS ze względu na ból i dźwięki lewego kolana)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#38

Jak Ci idzie zwis podchwytem? Bo 5x60sek z przerwą 30sek to wg. mnie ciężki kawałek chleba. Przez te 12 tygodni idzie to zrobić wg. progresji tam rozpisanej?
#39

(2014-01-03, 23:47)wattie napisał(a):  Jak Ci idzie zwis podchwytem? Bo 5x60sek z przerwą 30sek to wg. mnie ciężki kawałek chleba. Przez te 12 tygodni idzie to zrobić wg. progresji tam rozpisanej?

przedwczoraj z ciekawości zrobiłem raz 60 sekund ale stwierdziłem, że 5x60 to nie ma szans bo łokcie od tego bolą. Dlatego zacząłem od 5 tygodnia czyli 4x24s, nadal czułem łokcie po każdej serii, ale myślę że robiąc stopniowo przez 8 tygodni dojdę do 5x60 i łokcie się w tym czasie przyzwyczają.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#40

Ja aż tyle siły nie mam. Big Grin Zaczynam od wcześniejszych i lekko modyfikuję. Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości