Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ręce i stopy - czy są przygotowane?
#11

Sam używam takich piłek Smile
Cena bardzo przystępna od 10zł + dodatkowo fajnie nadają się do żonglowania! Big Grin
#12

mam problem z uchwytem glebokim na kolkach. zsuwam sie za chwile do zwyklego trzymania. Jakies rady?

kp
#13

Po prostu trenuj. Z czasem siła chwytu się wzmocni. Na początku miałem to samo.
#14

Nie kojarzylem tego z brakiem sily dloni. strasznie nienaturalny dla mnie jest ten uchwyt. teraz po miesiacach odkurzylem kolka.

Dzieki za rade. Bede probowal.

kp
#15

Na początku faktycznie wydaje się bardzo nienaturalny. Z czasem można przywyknąć Wink
#16

Mnie pomogło kiedy zmieniłem sposób uchwytu:
-przestałem utrzymywać cały ciężar dzięki tylko chwytowi dłonią, a staram się jakby "zawiesić" na krawędziach rąk - nie jestem pewien czy zrozumiale to brzmi ale trudno mi znaleźć do tego lepsze określenie.
-W końcowej fazie zwisu przy wyprostowanych łokciach rotuję kółka na zewnątrz.
-sam jeszcze tego nie robiłem ale spróbuj może przygotować kółka za pomocą coca coli i magnezji - po tym powinny być mniej śliskie.
#17

W utrzymaniu false grip znacząco pomaga mobilna i silna ręka. Zaproponowana przez nas "rutynka" świetnie przygotuję Wasze kończyny do tego.

Poniżej widać efekty jakie możecie uzyskać po regularnym praktykowaniu, do czego oczywiście ogromnie Was zachęcam:
[Obrazek: UDuCDPmrBfACjdxNq2XBLR2OmatRH-AcTdRvglBu...-h207-p-no] [Obrazek: _CN8lATITpGG3mLvLNMGLSIcn30XWf90gMny2iqK...-h207-p-no]
[Obrazek: SnH7yeV1DS8VGKe43y87ZBVziPwm_U8CueaGDfcF...-h180-p-no] [Obrazek: CsBwoSx4uznWsv5f14LWXh8tODatgLWbCDKs-NoS...-h180-p-no]

[Obrazek: logo.png]
#18

Od paru dni ją ćwiczę Smile.
#19

Pierwszy post zaktualizowany o najnowszy wpis na naszym blogu.

Ręka i przedramię. Techniki automasażu.
"[...] Tak niewiele trzeba, by zrobić tak wiele… Oto zestaw technik, które z powodzeniem można wplatać w rozgrzewkę lub stosować jako element regeneracji. [...]"

[Obrazek: logo.png]
#20

Od poniedziałku na naszym fanpage oraz vlog'u na YouTube możecie obejrzeć kolejne materiały. Tym razem w całości poświęcone stopom.

Odcinek 7 - O stopach
"Stopa. Czy jest silna, elastyczna, reaktywna, wrażliwa? Czy nasze stopy są jeszcze ludzkimi stopami? Czy warto opakowywać je w buty i co to zmienia? Czy istnieją niebezpieczne ustawienia stóp i czy za wszelką cenę należy się ich wystrzegać? I wreszcie co robić, żeby "odzyskać" swoje stopy? Odpowiadamy."

oraz część praktyczna:

Odcinek 8 - Ręce i stopy, czy są przygotowane? Część 2 (stopy - mobilność)
"O stopach można by mówić dużo... Ale dzisiaj czas na konkrety! Oto pierwsza porcja narzędzi, które pomogą wam odrestaurować wasze stópki. Chcesz stać świadomie na ziemi? Chcesz płynnie i inteligentnie się poruszać? Chcesz być szybkonoga/i Tongue? Chcesz mieć znowu ludzką stopę? ... Do dzieła!

PS. Jak zwykle obserwujcie swoje reakcje i bądźcie bardzo uważni w trakcie tych ćwiczeń."


Wkrótce kolejne materiały... Jak już wszystko opublikujemy w całości na naszym blogu zaktualizuję pierwszy post w tym temacie aby wszystko było ładnie i czytelnie poukładane.

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości